اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ساعت هوشمند اچ پی با طراحی زیبا معرفی شد

۲۱۹۱ شماره اطلاع نامه : ساعت هوشمند اچ پی با طراحی زیبا معرفی شد ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ساعت هوشمند اچ پی با طراحی زیبا معرفی شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ساعت هوشمند اچ پی با طراحی زیبا معرفی شد

ساعت هوشمند اچ پی با طراحی زیبا معرفی شد

اچ پی ساعت هوشمند بسیار زیبایی طراحی کرده که انتظار می‌رود مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد. با گذشت زمان، تولید کنندگان ساعت هم ساعت‌هایی تولید می‌کنند که همان جلوه ساعت‌های سنتی و زیبا را در کنار امکانات ساعت‌های هوشمند داشته باشد.

اچ‌پی برای ساختن ساعت زیبای خود از یک شرکت بسیار معروف طراح جواهرات آمریکایی با نام سواروسکی کمک گرفته تا بخش‌هایی که نگین‌دار هستند و لازم است تا جزییات طراحی یک جواهر در آن‌ها رعایت شود، به زیبایی هر چه تمام‌تر نشان داده شوند. به طور مشخص یکی از طراحان معروف با نام «آیزاک میزراهی» که در طراحی بسیاری از جواهرات سواروسکی دخالت داشته، کار طراحی ساعت هوشمند جدید اچ پی را بر عهده گرفته است.

ساعت هوشمند اچ‌پی قادر است تا از طریق بلوتوث به هر دو سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا و iOS 8 و بالاتر متصل شود. این ساعت هوشمند می‌تواند تماس‌های ورودی، پیام‌ها، ایمیل‌ها و موارد دیگر را در قالب اطلاع‌رسانی‌ها سریعا روی ساعت در اختیار شما قرار دهد. اچ‌پی این ساعت زیبا را با قیمت ۲۵۰ دلار به بازار‌ عرضه خواهد کرد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir