اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

نمایشگرهای ultra-wide سامسونگ با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز

۲۱۹۶ شماره اطلاع نامه : نمایشگرهای ultra-wide سامسونگ با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ نمایشگرهای ultra-wide سامسونگ با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات نمایشگرهای ultra-wide سامسونگ با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز

نمایشگرهای ultra-wide سامسونگ با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز

آنطور که پیداست، غول کرده جنوبی در نظر دارد تا محدودیت های استاندارد DisplayPort 1.2 را درهم بکوبد و نمایشگرهایی با نرخ نوسازی و وضوح بالاتر از محصولات فعلی عرضه کند. سامسونگ در حال اعمال واپسین تغییرات و آماده سازی سری جدیدی از نمایشگرهای بسیار سریع ultra-wide خود است. این نمایشگرها جزو اولین هایی خواهند بود که از استاندارد DisplayPort 1.3 برای نرخ نوسازی بسیار سریع 144 هرتز با وضوح 3440x1440 پیکسل بهره می گیرند.

سامسونگ در نظر دارد تا حداقل دو مدل از این نمایشگرها، یکی 33 و دیگری 30 اینچی را روانه بازار کند. این دو از پنل های VA (با چیدمان عمودی) بهره می گیرند که رنگ مشکی غنی تر و رنگ های بهتری را نسبت به پنل های TN رایج ارائه می کند. به احتمال زیاد به قابلیت های adaptive-sync نظیر AMD FreeSync مجهز خواهند بود. انتظار می رود سامسونگ این نمایشگرها را امسال روانه بازار کند. با در نظر گرفتن بهره گیری از DisplayPort 1.3، احتمالاً عرضه این نمایشگرها با عرضه نسل بعدی کارت های گرافیک هم زمان خود بود. AMD تایید کرده که نسل بعدی کارت های گرافیک این کمپانی از DisplayPort 1. پشتیبانی می کنند. این استاندارد پشتیبانی از وضوح تصویر های بالاتری را با نرخ نوسازی بالایی فراهم می کند.

شهر سخت افزار