اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

نهایت سرعت را با ماژول های حافظه Team Group Team Xtreem تجربه کنید

۲۲۰۲ شماره اطلاع نامه : نهایت سرعت را با ماژول های حافظه Team Group Team Xtreem تجربه کنید ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ نهایت سرعت را با ماژول های حافظه Team Group Team Xtreem تجربه کنید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات نهایت سرعت را با ماژول های حافظه Team Group Team Xtreem تجربه کنید

نهایت سرعت را با ماژول های حافظه Team Group Team Xtreem تجربه کنید

این روزها تب ماژول های حافظه پر سرعت و کیت های پر ظرفیت به شدت بالا گرفته و هر یک از سازندگان این محصولات می کوشند کیت های پر سرعت تری و با فرکانس بالاتری نسبت به رقبا عرضه کنند. در تازه ترین آنها کمپانی Team Group ماژول حافظه Team Xtreem DDR4-4000 را با فرکانس 4000 مگاهرتز برای علاقمندان معرفی کرده است.

این ماژول ها با ظرفیت 4 گیگابایت در دو رنگ نقره ای و مشکی عرضه می شوند و از سرعت 4000 مگاهرتز (PC4-32000) با تایمینگ  40-22-22-18 و ولتاژ 1.35 ولت بهره می گیرند. این ماژول ها به حرارت گیر آلومینیومی بزرگ و زیبای مجهز هستند که افزون بر تراشه های حافظه، با لایه مسی برد PCB در تماس هستند و آن خنک نگه می دارند.  ضمانت مادام العمر، تضمین کننده خرید این ماژول های حرفه ای خواهد بود. قیمت و یا زمان عرضه ماژول های حافظه Team Xtreem DDR4-4000 اعلام نشده اما در قالب کیت 8 گیگابایتی دو کاناله و ماژول تکی عرضه می شود.

شهر سخت افزار