اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

هارد دیسک‎های اکسترنال جدید ADATA برای ارتقای Xbox

۲۲۱۱ شماره اطلاع نامه : هارد دیسک‎های اکسترنال جدید ADATA برای ارتقای Xbox ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ هارد دیسک‎های اکسترنال جدید ADATA برای ارتقای Xbox فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هارد دیسک‎های اکسترنال جدید ADATA برای ارتقای Xbox

هارد دیسک‎های اکسترنال جدید ADATA برای ارتقای Xbox

یکی از مشکلات و محدودیت های دارندگان کنسول های بازی، ظرفیت دیسک سخت است و بسیاری مواقع گیمرها با کمبود فضای ذخیره سازی مواجه می شوند. وصل کردن هارد دیسک اکسترنال مطمئنا راهکار موثری است اما یافتن هارد درایوهایی که نه تنها پر سرعت، بلکه زیبا و مقاوم نیز باشند، کار دشواری است. اکنون کمپانی نام آشنای ADATA با معرفی دو هارد دیسک اکسترنال جدید به نام های HD650X و HD710M ، انتخاب را برای همگان آسان کرده است.

HD650X یک هارد دیسک پر سرعت برای دارندگان کنسول Xbox است که برای نصب بازی ها و برنامه ها، به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارند. این درایو دارای رنگبندی سبز زیبایی است که به خوبی با ظاهر خود کنسول مچ می شود. HD650X مبتنی بر هارد دیسک به خوبی شناخته شده HD650 است. HD650X با هر دو کنسول Xbox One و Xbox 360  سازگاری کامل دارد. دومین هارد دیسک جدید ADATA اHD710M  نام دارد و در برابر آب، ضربه و گرد و خاک مقاوم است. کنسول Xbox One هم اکنون در نسخه 1 ترابایتی عرضه می شود اما بسیاری از بازی ها با محتواهای الحاقی که ارائه می شوند بیش از 50 گیگابایت از حافظه آن را اشغال می کنند، بنابراین برای بسیاری از گیمرها این مقدار کافی نیست.

گیمرها حداکثر می توانند هارد دیسک های جدید ADATA را در ظرفیت 2 ترابایت تهیه کنند. با تهیه هارد دیسک HD650X، دیگر گیمرها در هنگام ارائه عناوین جدید، مجبور به حذف بازی های پیشین نخواهند بود. هارد دیسک جدید HD710M با استاندارد IEC IP68  همخوانی دارد و به این معنا است که به مدت 60 دقیقه در عمق 150 سانتی متری آب دوام می آورد و به طور نفوذ ناپذیری در برابر ذرات معلق در هوا مقاوم است.

این هارد دیسک جان سخت همچنین با استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 ارتش ایالات متحده در زمینه مقاومت در برابر ضربه های شدید سازگاری دارد. افزون بر طراحی زیبا، هر دو هارد دیسک جدید ADATA توسط لایه سیلیکونی ضخیمی محافظت می شوند که مقاومت آنها را در برابر آسیب های فیزیکی بشدت بهبود می بخشد. هر دو هارد دیسک HD650X و HD710M از درگاه ارتباطی پر سرعت USB 3.0 با نرخ تبادل حداکثر 5 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کنند و از این رو حتی می توانند سرعت بارگذاری بازی ها را بهبود بخشند.

شهر سخت افزار