اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

افزایش آسان و بی‌ دردسر پوشش وای فای با رو‌تر RP-AC68U ایسوس

۲۲۱۸ شماره اطلاع نامه : افزایش آسان و بی‌ دردسر پوشش وای فای با رو‌تر RP-AC68U ایسوس ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ افزایش آسان و بی‌ دردسر پوشش وای فای با رو‌تر RP-AC68U ایسوس فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات افزایش آسان و بی‌ دردسر پوشش وای فای با رو‌تر RP-AC68U ایسوس

افزایش آسان و بی‌ دردسر پوشش وای فای با رو‌تر RP-AC68U ایسوس

یکی از مشکلات شبکه‌های وای فای، پوشش ضعیف است و بسیاری مواقع به خوبی همه نقاط خانه و یا محیط کار را پوشش نمی‎دهند، کمپانی ایسوس امروز ریپیتر دو بانده RP-AC68U را با پشتیبانی از استاندارد 802.11ac معرفی کرد. این دستگاه جمع و جور و شیک به چهار آنتن داخلی مجهز است و به کاربران این امکان را می‌بخشد تا به آسانی پوشش شبکه‎های بی سیم منطبق بر استاندارد 802.11ac را با سرعت بسیار بالای 1900 مگابیت بر ثانیه افزایش دهند.

در کنار ارتباط وای فای پر سرعت، این ریپیتر با دارا بودن 5 درگاه شبکه گیگابیتی برای ارتباط سیمی در کنار حالت Media Bridge، امکان افزون هر دستگاهی را از طریق ارتباط سیمی فراهم می‌سازد. افزون بر قابلیت ریپیتر شبکه بی سیم، RP-AC68U می‌تواند به عنوان اکسس پوینت نیز مورد استفاده قرار گیرد و شبکه کابلی را به آن وصل کرد تا یک پوشش وای فای پر سرعت را برای همه وسائل فراهم کند. افزون بر قابلیت‌های برانگیزنده، RP-AC68U طراحی خیره کننده‌ای با نور‌پردازی سرخ LED دارد که از طریق حسگر لمسی گنجانده شده در لوگوی ایسوس، قابل فعال یا غیر فعال سازی است.

این ریپیتر قدرتمند را می‌توان به منظور افزایش پوشش شبکه خانگی و یا در محیط کار به خدمت گرفت. در حالت ریپیتر، RP-AC68U به رو‌تر بی‌سیم فعلی شما متصل می‌شود و پوشش شبکه وای فای را در نقاطی که آنتن دهی خوبی نداشته‌اند، بهبود می‌بخشد. این مشکل در بسیاری از مکان‌ها از جمله ساختمان‌های چند طبقه رخ می‌دهد. RP-AC68U در مجموع ارتباط بسیار پرسرعت با سرعت حداکثر 1900 مگابیت (600 مگابیت با باند 2.4 گیگاهرتزی و 1300 مگاهرتز با باند 5 گیگاهرتزی) را ارائه می‌کند و انتخاب ایده آلی به منظور افزایش پوشش شبکه‌های وای فای 802.11ac است،

البته این ریپیتر با دیگر شبکه‌های بی سیم منطبق بر استانداردهای قدیمی‌تر نیز قابل استفاده است. RP-AC68U یک انتخاب بی‌نظیر برای استریم ویدئوهای با کیفیت، گیمینگ آنلاین و دیگر کارهای نیازمند به ارتباط با پهنای باند بالا است. افزون بر افزایش پوشش شبکه بی سیم، این ریپیتر با برخورداری از درگاه پر سرعت USB 3.0، امکان به اشتراک گذاری وسائل ذخیره سازی را نیز فراهم می‌کند.

شهر سخت افزار