اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کارت گرافیک GALAX GTX 970 BLACK EXOC SNIPER EDITION انتخاب گیمرهای زیبا پسند

۲۲۱۹ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک GALAX GTX 970 BLACK EXOC SNIPER EDITION انتخاب گیمرهای زیبا پسند ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ کارت گرافیک GALAX GTX 970 BLACK EXOC SNIPER EDITION انتخاب گیمرهای زیبا پسند کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کارت گرافیک GALAX GTX 970 BLACK EXOC SNIPER EDITION انتخاب گیمرهای زیبا پسند

کارت گرافیک GALAX GTX 970 BLACK EXOC SNIPER EDITION انتخاب گیمرهای زیبا پسند

با اینکه مدت زیادی از معرفی کارت‌های گرافیک GeForce GTX 970 می‌گذرد، اما هنوز هم یکی از پر فروش‌ ترین‌ ها و محبوبت‌ ترین‌ ها نزد گیمر‌ها هستند. برای نمونه اخیراً Galax کارت گرافیک جدیدی به نام GTX 970 EXOC Sniper Edition معرفی کرد. EXOC معادل اروپایی سری پر آوازه Hall of Fame است و خبر از اورکلاک پیش فرض چشمگیر می‌دهد.

این کارت اختصاصی از برد PCB سفارشی با طول 27 سانتی متر برخوردار است که در ترکیب با کولر، دو شکاف توسعه را اشغال می‌کند. کولر این کارت به حرارت گیر بزرگی با لوله‌های ناقل حرارت 8 میلی متری مجهز است که حرارت را به طور مستقیم از سطح پردازنده گرافیکی گرفته و آن را به رادیاتور آلومینومی منتقل می‌کند تا توسط دو فن 90 میلی متری دفع شود.

فن‌ها در مواقع بلا استفادگی به طور خودکار غیر فعال می‌شوند تا آلودگی صوتی به صفر برسد. GTX 970 EXOC Sniper Edition از پیش به میزان قابل توجهی اورکلاک گشته و فرکانس پایه آن 1178 مگاهرتز است که در حالت بوست حداکثر به 1329 مگاهرتز می‌رسد. با این حال فرکانس موثر حافظه‌‌ همان 7012 مگاهرتز مرجع دست نخورده باقی مانده است.

شهر سخت افزار