اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

6 قابلیت جدید در مادربورد های Biostar

۲۲۳ شماره اطلاع نامه : 6 قابلیت جدید در مادربورد های Biostar ۱۳۹۲/۰۸/۲۸ 6 قابلیت جدید در مادربورد های Biostar کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات 6 قابلیت جدید در مادربورد های Biostar

6 قابلیت جدید در مادربورد های Biostar

مادربورد های جدید بایواستار برای سوکت +AMD FM2 به شش قابلیت جدید مجهز گردیده که کارایی مادربورد ها را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. در این مطلب به صورت مختصر و مفید با این شش قابلیت جدید آنها آشنا خواهیم ساخت.
قابلیت های جدید به کاربران در افزایش طول عمر مادربورد و قطعات، جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و همچنین افزایش بهره وری کمک خواهد کرد. قابلیت های جدید در مادربورد های Biostar در سوکت +AMD FM2 با نام انحصاری +۶ Experience شناخته می شود.

۱- قابلیت +Audio: امکانات متنوع و جدید صوتی مانند صدای سه بعدی، صدای واقعی در فیلم های بلوری، تقویت کننده سه بعدی Hi-Fi و قابلیت ۳D Smart Ear

2- قابلیت +Video: با استفاده از پردازنده مجتمع گرافیکی AMD Radeon و پشتیبانی از DirectX 11.1 در سیستم عامل ویندوز، تصاویر سه بعدی را تجربه کنید. پورت HDMI و پشتیبانی از فیلم های سه بعدی با وضوح ۱۰۸۰P و همچنین قابلیت راه اندازی فناوری AMD EyeFinity روی چند صفحه نمایش

۳- قابلیت +Speed: با اسلات نسل سوم PCI 3.0 در بازی ها، دو برابر سریعتر از اسلات و کارت گرافیک های PCI 2.0 ظاهر شوید. اسلات نسل سوم PCI برای هر مسیر، پهنای باندی معادل ۱ گیگابایت در ثانیه را فراهم می آورد. همچنین پورت های شبکه LAN، با استفاده از فناوری SmartSpeedLAN، سرعت کار شما در کنترل، نمایش و مدیریت شبکه افزایش می یابد. همچنین قابلیت Charger Booster حتی در زمان خاموش بودن سیستم، اجازه شارژ سریع تجهیزات مجهز به سیستم عامل اپل مانند iPad و iPhone را خواهد داد.

۴- قابلیت +Protection: یکی از مشکلات مهم در مادربورد ها، از کار افتادن پورت های USB به دلیل نوسان جریان الکتریسیته است که بایواستار با استفاده از محافظت در برابر جریان بیش از حد مجاز، از بروز مشکل جلوگیری می کند. همچنین با استفاده از فناوری حفاظتی ESD، برای هر پورت USB یک فیوز جداگانه در نظر گرفته شده تا در صورت خرابی در یک پورت، مشکلی برای سایر پورت ها رخ ندهد. همچنین حفاظت هایی برای ولتاژ و حرارت بیش از حد مجاز تدارک دیده شده تا احتمال بروز مشکل در پورت های USB را به کمترین حد ممکن برساند.

۵- قابلیت +Durability: استفاده از خازن ها و ماسفت های با کیفیت در کنار طراحی بهینه بورد، سبب افزایش طول عمر و پشتیبانی از قطعات سنگین وزن مانند برخی خنک کننده های پردازنده و کارت گرافیک های حرفه ای می شود.

۶- قابلیت +DIY: بایوس بهینه سازی شده و اختصاصی UEFI و قابلیت BIO-Remote2 که به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از تجهیزات مجهز به سیستم عامل اندروید و iOS، کامپیوتر خود را کنترل کنند.

برسام