اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ال‌جی نسخه لوکس هدست بلوتوث Tone Platinum را معرفی می‌کند

۲۲۳۱ شماره اطلاع نامه : ال‌جی نسخه لوکس هدست بلوتوث Tone Platinum را معرفی می‌کند ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ال‌جی نسخه لوکس هدست بلوتوث Tone Platinum را معرفی می‌کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ال‌جی نسخه لوکس هدست بلوتوث Tone Platinum را معرفی می‌کند

ال‌جی نسخه لوکس هدست بلوتوث Tone Platinum را معرفی می‌کند

ال جی چندی پیش مدل جدیدی از هدست بلوتوث خود را با نام Tone Platinum معرفی کرد اما این کمپانی قصد دارد هفته‌ی آینده در MWC 2016 نیز از نسل جدید این هدست‌ها رونمایی کند.

ال‌جی برای ساخت هدست‌های سری Tone با شرکت معروف Harmon Kardon همکاری می‌کند تا صدای بسیار عالی را همراه با هدست‌های خود در اختیار کاربران قرار دهد. ال‌جی از کد‌ک‌های HD Audio Codec در ساخت این هدست استفاده کرده تا کیفیت صدایی عالی را در هنگام شنیدن موسیقی به گوش برساند و از دو میکروفون با تکنولوژی حذف نویز استفاده می‌کند تا با حذف صدا‌های اضافی محیط، در هنگام برقراری تماس، صدایی شفاف به گوش برسد. کمپانی کره‌ای تصمیم دارد این هدست‌ بلوتوث لوکس و جدید را ابتدا در ایالات متحده، بعد آسیا و پس از آن در اروپا و آمریکای لاتین عرضه کند. تب و تاب دیدن گجت‌های جدید از کمپانی‌های معروف دنیای تکنولوژی در کنگره جهانی موبایل امسال هر روز بیشتر می‌شود.

امین فیض پور - www.zoomit.ir