اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد صفحات لمسی در یادداشت برداری و نقاشی

۲۲۴۹ شماره اطلاع نامه : نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد صفحات لمسی در یادداشت برداری و نقاشی ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد صفحات لمسی در یادداشت برداری و نقاشی نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد صفحات لمسی در یادداشت برداری و نقاشی

نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد صفحات لمسی در یادداشت برداری و نقاشی

مایکروسافت به تازگی برنامه جدیدی را برای ویندوز 10 طراحی و عرضه کرده که ممکن است در آینده ای نزدیک استفاده از کاغذ برای یادداشت متون را به میزان زیادی کاهش دهد. این برنامه قادر است به کسانی که به نقاشی علاقه دارند و یا در طول شبانه روز نیاز دارند متون زیادی را یادداشت کنند قابلیت ها و ویژگی های بسیار خوبی را ارائه دهد. با استفاده از این برنامه همچنین قابلیت های جدیدی در هنگام استفاده از قلم های Surface Pen در دسترس قرار خواهند داشت.

مایکروسافت در توصیف این برنامه این گونه توضیح می دهد: "Plumbago در لاتین به معنی گرافیت است و نرم افزاری که تحت این نام طراحی شده است قابلیت رسم و نوشتن اطلاعات مختلف را به صورت کاملاً دیجیتال و بر اساس لمس های صورت گرفته توسط کاربران فراهم می کند. این نرم افزار در حالی که تغییرات عمده ای را در شکل ظاهری متون نوشته شده ایجاد نمی کند کمک می کند که دست خط کاربران به صورت یک شکل منسجم و زیبا به نمایش در بیاید. این فناوری همچنین سبب می شود که متون یادداشت شده توسط کاربران به راحتی توسط دیگر افراد هم خوانده شود."

Plumbago به کاربران اجازه می دهد در هنگام نوشتن مطالب مختلف از مداد، خودکار و یا Highlighter استفاده کنند. دیگر قابلیت های این برنامه امکان دسترسی به انواع مختلفی از کاغذ همچون کاغذهای شبکه بندی شده و صفحات مناسب برای نوشتن نت های موسیقی است. علاوه بر این موارد تنظیمات دیگری نیز در این برنامه گنجانده شده است که می تواند به کاربران در یادداشت برداری و نوشتن متون مختلف کمک زیادی کند.

شهر سخت افزار