اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

عدم پشتیبانی آیفون 5se از 3D Touch

۲۲۷۲ شماره اطلاع نامه : عدم پشتیبانی آیفون 5se از 3D Touch ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ عدم پشتیبانی آیفون 5se از 3D Touch فناوری موبایل :: اخبار و مقالات عدم پشتیبانی آیفون 5se از 3D Touch

عدم پشتیبانی آیفون 5se از 3D Touch

پس از انتشار اطلاعات و شایعات فراوان در مورد رونمایی از آیفون 5se در مراسم ۱۵ مارس اپل، حال تصاویری از پنل نمایشگر این گوشی هوشمند ۴ اینچی فاش شده است.

در طول هفته‌های گذشته، اخبار و شایعات زیادی در مورد آیفون 5se یا همان نسخه‌ی ۴ اینچی آیفون منتشر شده است. بسیاری از اخبار منتشر شده حکایت از این دارند که این گوشی هوشمند در مراسم آینده‌ی اپل رونمایی خواهد شد. گمانه‌ها عرضه‌ی این گوشی هوشمند ۴ اینچی به بازار را راهکاری می‌دانند که اپل برای جلوگیری از کاهش رشد فروش آیفون در نظر گرفته است.

بسیاری از شنیده‌های پیشین حکایت از این داشتند که اپل در آیفون 5se از فناوری 3D Touch بهره نخواهد برد، حال آن که تصاویر فاش شده نیز این موضوع را تصدیق می‌کند. بدین ترتیب آیفون 5se از یک نمایشگر ۴ اینچی بهره می‌برد که فاقد 3D Touch بوده، ولی از Live Photo پشتیبانی می‌کند. این دو قابلیت که به آن‌ها اشاره کردیم، در پرچمدار اپل که همان آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس است، وجود دارد. همان طور که اشاره کردیم، انتظار می‌رود آیفون 5se اپل در جریان مراسم معرفی محصولات این کمپانی که در ۱۵ مارس (۲۵ اسفند) برگزار می‌شود، رونمایی شود.

حسین خلیلی صفا - www.zoomit.ir