اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

آداپتور شبکه بی‌سیم ایسوس با رابط USB

۲۳۰۱ شماره اطلاع نامه : آداپتور شبکه بی‌سیم ایسوس با رابط USB ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ آداپتور شبکه بی‌سیم ایسوس با رابط USB فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات آداپتور شبکه بی‌سیم ایسوس با رابط USB

آداپتور شبکه بی‌سیم ایسوس با رابط USB

یکی از قدیمی‌ترین و کارآمد‌ترین بسترهای شبکه در جهان، شبکه کابلی با آرایش‌های مختلف بوده و هنوز هم هست اما امروزه با توجه به پیشرفت فناوری در زمینه شبکه، ناخواسته شبکه کابلی در حال منسوخ شدن و جایگزینی آن با شبکه بی‌سیم است. یکی از معایبی که شبکه کابلی برای کاربر ایجاد می‌کند، ثابت بودن دستگاه‌های متصل به شبکه و مشکلات نگه داری فیزیکی آن است.

هزینه‌های رک، روترهای کابلی با تعداد پورت محدود، عیب یابی، کابل کشی و مصرف انرژی، جزء جدانشدنی شبکه‌های کابلی بودند. امروزه با پیشرفت فناوری در زمینه شبکه، کافی است یک رو‌تر بی‌سیم قدرتمند تهیه کرده و سیستم‌ها را با راهکار‌های بی‌سیم به شبکه متصل کنیم و از دردسر‌ها و هزینه‌های نسل قدیمی شبکه رهایی پیدا کنیم.


USB-N10 NANO، کوچک‌ترین دانگل Wi-Fi

USB-N10 NANO یکی از ساده‌ترین راهکار‌های استفاده از شبکه Wi-Fi و خلاص شدن از شبکه کابلی است. این دانگل بسیار کوچک، به سادگی می‌تواند تمامی نیاز‌های یک سیستم را در محیط شبکه خانگی رفع کند. این مدل بسیار کوچک با 25 درصد پوشش بیشتر، آزادی عمل بیشتری را با کمترین هزینه می‌سر می‌سازد. این محصول بهترین پیشنهاد برای اتصال کامپیوترهای ثابت به شبکه و اینترنت در مصارف خانگی یا ادارات کوچک به شمار می‌آید.


USB-AC51، دانگل دو بانده با اندازه یک بند انگشت

از مزایای دو باند برای مصارف خانگی، هدایت بهتر بسته‌های شبکه و نرخ انتقال بیشتر نسبت به حالت تک بانده است. به طور مثال ارسال و دریافت ایمیل را از طریق باند 2.4 گیگاهرتز انجام دهید و به صورت همزمان بازی‌های شبکه‌ای را از طریق باند 5 گیگاهرتز اجرا کنید. USB-AC51، یک دانگل دو بانده است که به سادگی می‌تواند شبکه بی‌سیم 2.4 گیگاهرتز لپ تاپ شما را به 5 گیگاهرتز ارتقا دهد. USB-AC51 با پشتیبانی از استاندارد 802.11ac سه برابر از نسل قبلی سریع‌تر بوده و با سیستم عامل‌های رایج نیز کاملاً سازگار است. پس دیگر نگران افزودن دستگاهی جدید به شبکه نباشید و با خیال راحت میز کارتان را جابجا کنید.

شهر سخت افزار