اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

زمان عرضه رسمی بازی Gear of War 4 اعلام شد

۲۳۲۴ شماره اطلاع نامه : زمان عرضه رسمی بازی Gear of War 4 اعلام شد ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ زمان عرضه رسمی بازی Gear of War 4 اعلام شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات زمان عرضه رسمی بازی Gear of War 4 اعلام شد

زمان عرضه رسمی بازی Gear of War 4 اعلام شد

بازی Gear of War از آن جمله فرانشیز هایی است که همیشه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. گیم پلی قوی و شخصیت پردازی عالی در این بازی و گرافیک مثال زدنی هم از آن جمله دلایلی هست که همیشه میلیون ها بازی خور را منتظر عرضه نسخه های جدید این بازی می‌گذارد. اما خبرها جدید حاکی از این هستند که برای عرضه نسخه 4 این بازی باید تا مهر ماه سال جاری صبر کرد. خبری که شاید چندان به مذاق طرفداران آن خوش نیاید.

روز گذشته مایکروسافت به صورت رسمی تأیید کرد که این بازی در تاریخ 11 اکتبر 2016 (20 مهر 1395) روانه بازار خواهد شد و این بار به جای کمپانی Epic Games این بازی توسط استودیوی بازی سازی جدید با نام Coalition ساخته خواهد شد. همانطور که می‌دانید خبرهای پیرامونی عرضه نسخه 4 این بازی اولین بار در نمایشگاه E3 سال 2015 منتشر شد و مایکروسافت در توصیف ویژگی های جدید این بازی عبارت "برافروختن زنجیره ای از نشانه های آیندگان" را بیان کرد.

این می‌تواند به نوبه ی خود نوید سری جدید از نوآوری ها در این فرانشیز پر طرفدار حوزه بازی های شوتری باشد. قهرمانان جدیدی که از اعماق دنیای آیندگان بازی برخواهند خواست تا اتفاقات و داستان هایی جدید را رقم بزنند، نوایی از گذشته بازی خواهد بود که در واقع با نگاهی به ایده های نو، باعث به وجود آمدن اتقلابی در گیم پلی بازی خواهد شد که در عین آشنا بودن، با چالش های جدید همراه خواهد بود.

در ادامه مایکروسافت عبارت "کمپینی که تپش قلب را به شماره می‌اندازد" را نیز در مورد این بازی مورد استفاده قرار داد که این مورد هم دوباره نشان از این دارد که قابلیت های مالتی پلیر جذابی به بازی اضافه شده است که بیش از پیش می‌تواند مورد اقبال افراد علاقمند به Gear of War قرار بگیرد.

از تاریخ 18 آپریل هم افرادی که نسخه قبلی این بازی یعنی Gear of War: Ultimate Edition را روی کنسول XBOX One و یا ویندوز 10 بازی کرده باشند نیز خواهند توانست نسخه ی بتای Gear of War 4 را روی کنسول XBOX One خود به صورت مالتی پلیر بازی کنند و از 25 آپریل هم همه ی افرادی که اکانت XBOX Live Gold را خریداری کرده باشند می‌توانند به جمع آنها بپیوندند.

شهر سخت افزار