اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

برترین تبلت ها از نظر دوام باتری

۲۳۴ شماره اطلاع نامه : برترین تبلت ها از نظر دوام باتری ۱۳۹۲/۰۹/۰۳ برترین تبلت ها از نظر دوام باتری کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات برترین تبلت ها از نظر دوام باتری

برترین تبلت ها از نظر دوام باتری

تبلت ها اكنون با مشخصات خوبی همچون  پردازنده قدرتمند، وضوح صفحه بالا و اپلیکیشن های ارجینال توليد و عرضه می شوند. اما در ميان همه تبلت ها با ويژگی های يكسان دوام باتری می تواند يك امتياز برای اين دستگاهها محسوب شود.
ده مورد از تبلت های موجود در بازار که بیشترین طول عمر باتری را دارند شامل تبلت آمازون کیندل فایر HDX با باتری ۱۳ ساعت و ۴۲ دقیقه ای؛ تبلت لنوو یوگا ۸ با باتری ۱۳ ساعت و ۶ دقیقه ای و تبلت ایسوس ترنسفورمر بوک T100 با باتری ۱۲ ساعت و ۲۸ دقیقه ای می باشد. همچنين تبلت های اپل آی پد ایر با باتری ۱۱ ساعت و ۵۱ دقیقه ای؛ آی پد مینی اپل با صفحه رتینا با باتری ۱۱ ساعت و ۶ دقیقه ای از ديگر اعضای اين ليست می باشند.

در ادامه تبلت نوکیا لومیا ۲۵۲۰ به همراه پایه با باتری ۱۲ ساعت و ۲۴ دقیقه ای و بدون پایه با باتری ۱۰ ساعت و ۲۶ دقیقه ای؛ تبلت ایسوس ممو پد HD 7 با باتری ۹ ساعت و ۴۰ دقیقه ای؛ تبلت سرفیس ۲ با باتری ۹ ساعت و ۱۹ دقیقه ای؛ تبلت سامسونگ گلکسی Tab 3 8.0 با باتری ۸ ساعت و ۳۹ دقیقه ای و تبلت گوگل نکسوس ۷ ادیشن ۲۰۱۳ با باتری ۸ ساعت و ۲۶ دقیقه ای نيز بهترين تبلت ها از نظر عمر باتری‌ می باشند.

جی اس ام آریا