اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

با مادربردهای RACING بایوستار، دیگر نگران ترکیدن لاستیک نباشید

۲۳۶۷ شماره اطلاع نامه : با مادربردهای RACING بایوستار، دیگر نگران ترکیدن لاستیک نباشید ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ با مادربردهای RACING بایوستار، دیگر نگران ترکیدن لاستیک نباشید لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات با مادربردهای RACING بایوستار، دیگر نگران ترکیدن لاستیک نباشید

با مادربردهای RACING بایوستار، دیگر نگران ترکیدن لاستیک نباشید

بایوستار اعلام داشت تمامی مادربردهای سری RACING این کمپانی با در نظر گرفتن حداکثر حفاظت طراحی شده‌اند و با هدف دستیابی به حداکثر اطمینان پذیری، همگی به راهکار بایوس دوقلو (DUAL BIOS) مجهز هستند. داشتن بیش از یک تراشه بایوس مزیت‌های متعددی دارد و بایوستار با توجه به اهمیت این موضوع، جدید‌ترین نسل از مادربردهای خود را به بایوس دوقلو تجهیز کرده است.

با برخورداری از دو تراشه بایوس مجزا و سویچ فیزیکی، مادربردهای سری RACING بایوستار امکان انتخاب بایوس مورد نظر هنگام راه اندازی سیستم را به کاربر می دهند. وجود دو بایوس مجزا باعث می‌شود تا احتمال خرابی مادربرد در پی خرابی بایوس به صفر برسد، اما افزایش اطمینان پذیری تنها مزیت استفاده از دو تراشه بایوس نیست. با وجود تراشه دوم، اورکلاکر‌ها و کاربران حرفه‌ای در مواقع تغییر تنظیمات بایوس، اورکلاکینگ و خطا یابی می‌توانند از بایوس دوم بهره بگیرند. همچنین اگر بایوس اصلی به هر دلیلی از جمله بدافزار و قطعی منبع تغذیه در موقع بروزرسانی معیوب شود، بایوس پشتیبانی به راحتی قابل استفاده است. دارندگان مادربردهای RACING بایوستار می‌توانند دو نگارش مختلف از بایوس مادربرد خود را بر روی هر یک از تراشه‌ها داشته باشند.

شهر سخت افزار