اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

درنده‌ های جدید ایسر برای شکار بازی‌ها آمده‌اند

۲۳۶۸ شماره اطلاع نامه : درنده‌ های جدید ایسر برای شکار بازی‌ها آمده‌اند ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ درنده‌ های جدید ایسر برای شکار بازی‌ها آمده‌اند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات درنده‌ های جدید ایسر برای شکار بازی‌ها آمده‌اند

درنده‌ های جدید ایسر برای شکار بازی‌ها آمده‌اند

ایسر سه محصول جدید از سری پر آوازه Predator متشکل از مانیتور گیمینگ 27 اینچی خمیده Predator Z1، یک PC گیمینگ در فرم فاکتور کوچک SFF به نام Predator G1 و پرچمدار جدید لپ تاپ‌های گیمینگ خود را به نام Predator 17X معرفی کرد. محصولات مخصوص گیمینگ سری Predator ایسر افزون بر طراحی خیره کننده، به سخت افزارهای قدرتمند مجهز هستند و در گذشته به شدت توجه گیمر‌ها را به خود جلب کرده‌اند.

ایسر فرمول ساخت دیگر مانیتورهای گیمینگ سری Predator Z1 خود را برای اولین بار به یک مانیتور خمیده 27 اینچی آورده است. مدل 27 اینچی Predator Z1، بسیاری از‌‌ همان ویژگی‌های نسل‌های پیش از خود را که در مدل‌های بزرگ‌تر یافت می‌شوند، به ارث برده است. مانیتور 27 اینچی جدید Predator Z1، گونه کوچک تری از برادر بزرگ‌تر خود با نرخ نوسازی تصویر بالا و زمان پاسخدهی پایین است. این مانیتور همچنین به فناوری G-Sync انویدیا مجهز است که با تطبیق دادن نرخ نوسازی مانیتور با پردازنده گرافیکی، بریدگی تصویر را کاهش می‌دهد. قیمت مانیتور با قیمت پایه 599 دلار از ماه ژوئن پیش رو عرضه می‌شود.

Predator G1 تعریف ایسر از کامپیوترهای گیمینگ کوچک و قدرتمند است. Predator G1 می‌تواند به پردازنده نسل ششمی Core اینتل (Skylake)، تا 64 گیگابایت حافظه رم DDR4 با فرکانس 2133 مگاهرتز و کارت‌های گرافیک سری GTX انویدیا (حداکثر تا Titan X) تجهیز شود. علی‎رغم بهره گیری از قدرتمندترین سخت افزارهای روز، ابعاد این کیس با دیگر کیس‌های در فرم فاکتور SFF برابر می‌کند و به نظر می‌رسد پاسخ ایسر به نیاز رو به رشد برای کامپیوترهای کوچک و قدرتمند باشد. قیمت این محصول از 2299 دلار شروع می‌شود.

Predator 17X یک لپ تاپ مخصوص گیمینگ 17 اینچی با برخورداری از پردازنده مخصوص لپ تاپ اما پردازنده گرافیکی رده دسکتاپ GeForce GTX 980 است. این لپ تاپ به واسطه سخت افزارهای قدرتمندی که دارد، از هدست‌های واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند. قیمت Predator 17X از 2799 دلار شروع می‌شود.

شهر سخت افزار