اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

مشخصات گوشی Affinity موتورولا فاش شد

۲۳۶۹ شماره اطلاع نامه : مشخصات گوشی Affinity موتورولا فاش شد ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ مشخصات گوشی Affinity موتورولا فاش شد فناوری موبایل :: اخبار و مقالات مشخصات گوشی Affinity موتورولا فاش شد

مشخصات گوشی Affinity موتورولا فاش شد

به تازگی اطلاعاتی از تست یک محصول جدید از موتورولا با نام Affinity منتشر شده که به نظر می‌رسد مربوط به نسخه‌ی سوم موتو E باشد.

موتورولا به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین تولید کنندگان تلفن همراه، مدتی است که به عنوان یکی از زیر مجموعه‌ های لنوو کار می‌کند. یکی از سری‌های میان‌رده‌ی گوشی‌های موتورولا، موتو E نام دارد. به تازگی تصاویری از آزمایش یک گوشی جدید از موتورولا با نام Affinity منتشر شده که به نظر می‌رسد مربوط به نسل سوم Moto E باشد. طبق اطلاعات منتشر شده این گوشی جدید به صفحه‌ نمایش ۵ اینچی مجهز خواهد بود، در حالی که نسل دوم موتو E مجهز به صفحه‌ نمایش ۴.۵ اینچی بوده است. قیمت منتشر شده برای موتورولا Affinity حدود ۷۸ دلار است.

اگر چه این رقم منتشر شده نمی‌تواند قیمت نهایی این گوشی باشد اما به نظر می‌رسد Affinity یک گوشی رده‌ پایین با قیمت پایین باشد. طبق گفته‌ی مدیران لنوو، تمامی گوشی‌های تولید شده با برند موتورولا در سال ۲۰۱۶ به حسگر اثر انگشت مجهز خواهند بود. به همین دلیل افزایش ابعاد نسل سوم موتو E دور از انتظار نخواهد بود و این امید در کاربران وجود دارد که این گوشی نیز به حسگر اثر انگشت مجهز باشد. طبق آخرین اخبار منتشر شده، موتورولا در تاریخ ۹ ژوئن سال جاری، دو گوشی موتو جی ۵ و موتو جی ۴ پلاس را معرفی خواهد کرد و معرفی موتو E نسل سوم در حاشیه‌ی این مراسم، دور از انتظار نخواهد بود.

مهدی زارع - www.zoomit.ir