اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیس گیمینگ MSI Aegis، اژدها‌ زاده دوست داشتنی

۲۳۷۰ شماره اطلاع نامه : کیس گیمینگ MSI Aegis، اژدها‌ زاده دوست داشتنی ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ کیس گیمینگ MSI Aegis، اژدها‌ زاده دوست داشتنی کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیس گیمینگ MSI Aegis، اژدها‌ زاده دوست داشتنی

کیس گیمینگ MSI Aegis، اژدها‌ زاده دوست داشتنی

تنها با گذشت چند روز از معرفی کیس نیمه آماده مخصوص گیمینگ ROG GT51CA از سوی ایسوس که بسیاری‌ها را مجذوب خود کرد، کمپانی MSI نیز یک محصول جدید رو کرده است. MSI اخیراً از یک کیس مخصوص گیمینگ نیمه آماده با طراحی خیره کننده و البته عجیب و پیچیده با سخت افزارهای قدرتمند رونمایی کرده است. MSI Aegis طراحی بسیار خاصی دارد و می‌تواند ماشین گیمینگ بسیاری از گیمر‌ها باشد.

در حقیقت Aegis یک کیس جمع و جور است اما به ادعای MSI، در اوج کوچک بودن، قدرت بالایی دارد. به لطف دستگیره تعبیه شده، گیمر‌ها می‌توانند به آسانی ریگ گیمینگ خود را همراه با خود به هر جایی ببرند. با اینکه Aegis طراحی فشرده‌ای دارد، اما از کارت‌های گرافیک full sizeا MSI پشتیبانی می‌کنند و گیمر‌ها حداکثر می‌توانند یک کارت GTX 980 Ti را به خدمت بگیرند.

طبق معمول هنگامی که به کیس‌های کوچک و فشرده می‌رسیم، خنک سازی به یک نگرانی جدی تبدیل می‌شود، با این حال MSI وعده خنک سازی بی‌نقص آن هم در اوج سکوت را داده است. این کیس به راهکار خنک سازی انحصاری Silent Storm Cooling 2 مجهز هست و اجزای مهم سیستم شامل پردازنده، کارت گرافیک و منبع تغذیه را خنک نگه می‌دارد. هر چند نوع این راهکار مشخص نیست، اما احتمالاً برای پردازنده از خنک کننده مایع استفاده شده است. MSI Aegis یک کیس نیمه آماده با قابلیت ارتقا پذیری است و گیمر‌ها خود می‌توانند به آسانی پردازنده، کارت گرافیک و یا رسانه ذخیره سازی را ارتقا دهند.

پنل جلویی این کیس به جلوه نور‌پردازی RGB LED اختصاصی MSI به نام Mystic مجهز است و هر گیمری می‌تواند کیس انحصاری خود را داشته باشد. Mystic می‌تواند جلوه‌های زنده‌ای چون تنفس، گیمینگ و یا موزیک داشته باشد. همان طور که انتظار می‌رود، در دل این کیس یک مادربرد مخصوص گیمینگ MSI قرار می گیرد. هر چند مدل آن اعلام نشده و به احتمال زیاد از سوی گیمر قابل انتخاب باشد، اما می دانیم به سیستم صوتی پیشرفته و با کیفیت Audio Boost 3 با فناوری نرم افزاری Nahimic Sound مجهز است. مشخصات کامل و قیمت MSI Aegis تا کنون اعلام نشده است.

شهر سخت افزار