اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

زنده شدن اسپیکر های قدیمی با Rocki !

۲۳۹ شماره اطلاع نامه : زنده شدن اسپیکر های قدیمی با Rocki ! ۱۳۹۲/۰۹/۰۶ زنده شدن اسپیکر های قدیمی با Rocki ! کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات زنده شدن اسپیکر های قدیمی با Rocki !

زنده شدن اسپیکر های قدیمی با Rocki !

بازار پر است از اسپیکرهای بلوتوثی، در رنگ ها و شکل های مختلف. اما اگر از بد بودن صدا و پایین بودن کیفیت این دستگاه ها شاکی هستید، شاید از ایده سیستم وای-فای راکی (Rocki) بدتان نیاید.  راکی در واقع یک وسیله کوچک 6 ضلعی با ظاهری جالب (شبیه صابون!) است که به عنوان یک دانگل وای-فای عمل کرده و توسط جک صوتی 3.5mm یا RCA تقریبا به همه اسپیکرهای شما متصل می شود.

برای استفاده از این ایده ناب نیازی به خرید اسپیکر جدید ندارید و از همه اسپیکرهای موجود می توانید استفاده کنید. پس از این که راکی را به اسپیکر مورد نظرتان وصل کردید، تنها لازم است اپلیکیشن اختصاصی راکی را اجرا کرده و موسیقی مورد نظرتان را پخش کنید. از این طریق دیگر لازم نیست نگران پشتیبانی اسپیکرهای تان از بلوتوث باشید. از طرف دیگر شما می توانید همه اسپیکرهای تان را به راحتی به اسپیکر وای-فای تبدیل کنید. مزیت راکی در این است که با همه اسپیکرهای قدیمی، از جمله دستگاه های پخش کاست خوری که کنج خانه خاک می خورند، هم کار می کند. قیمت هر یک از این دستگاه ها 49 دلار است و پک سه تایی این محصول هم با قیمت 135 دلار عرضه می شود.

نارنجی