اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سوپر پد ROG Sheath رو‌میزی همراه شما

۲۴۲۰ شماره اطلاع نامه : سوپر پد ROG Sheath رو‌میزی همراه شما ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ سوپر پد ROG Sheath رو‌میزی همراه شما فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سوپر پد ROG Sheath رو‌میزی همراه شما

سوپر پد ROG Sheath رو‌میزی همراه شما

کمپانی ایسوس امروز از پد ماوس اولترا لارج خود در سری ROG رونمایی کرد. این محصول که "ROG Sheath" نام دارد از سطح بافته شده بهره می‌برد که بهترین تجربه استفاده از ماوس را به ارمغان خواهد آورد.

پد ماوس ROG Sheath در حقیقت گیمرهای سرسخت را هدف بازار خود قرار می‌دهد که ساعت های طاقت فرسا را مشغول بازی کردن هستند و نیاز به پد ماوسی دارند که علاوه بر راحتی، بالاترین کنترل حرکتی ماوس را فراهم آورد. این پد‌ماوس از کف ضد لغزش بهره می‌برد که در حرکت های ناگهانی ماوس صلابت خود را بر روی سطح حفظ می‌کند و مانع از بر هم خوردن تمرکز کاربر در چنین لحظاتی می‌شود. همچنین لبه های آن تماما دور دوزی شده است که مشکل ریش شدن آن را حتی با گذشت زمان به حداقل می‌رساند.

ROG Sheath با وزن 695 گرم به گونه ای طراحی شده است که نرم‌ترین حرکت را با بالاترین دقت پیکسلی برای انوع ماوس ها با سنسورهای مختلف داشته باشد. سطح این پد با دقت و ظرافت بالایی بافته شده است که لوگوی ROG بر روی آن نشان از جذب گیمر ها را دارد. این لوگو که الهام گرفته از تصاویر قوم مایا می‌باشد در بسیاری از محصولات ROG نقش بسته است. برای تست مقاومت این سوپر پد، تست های آسیب پذیری و استرس بر روی آن انجام شده است که مهم ترین آنها شامل تست حرکت ماوس معادل 250 کلیومتر بر روی آن و قرار گرفتن تحت دماهای منفی 30 درجه و مثبت 60 درجه سانتی گراد به مدت تقریبی 60 ساعت می‌باشد.

به هر حال، در نگاه اول تنها چیزی که بیشتر از همه نظرها را به این پد‌ماوس جلب می‌کند سایز بسیار بزرگ آن می‌باشد. طول این پد 90 و عرض آن 44 سانتی‌متر می‌باشد. در این ابعاد شما می‌توانید علاوه بر ماوس، کیبورد و مانیتور خود را نیز بر روی آن قرار دهید. ضخامت این رومیزی همراه 3 میلی‌متر می‌باشد که به دلیل نرمی جنس آن، مکان مناسبی را برای استراحت مچ کاربر فراهم ‌می‌آورد. کف قرمز رنگ این پدماوس نیز پلاستیکی ضد لغزنده می‌باشد که تمام این ویژگی ها در کنار هم می‌تواند آن را در ردیف های نخست انتخاب گیمرها قرار دهد.

شهر سخت افزار