اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

هواوی از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد

۲۴۲۱ شماره اطلاع نامه : هواوی از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ هواوی از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هواوی از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد

هواوی از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد

مدتی است که اخباری در رابطه با هدست واقعیت مجازی هواوی منتشر می‌شود. اکنون کمپانی هواوی از این هدست رونمایی کرده است.

سه هفته پیش مشخص شد که هواوی در حال کار بر روی هدست Huawei VR است. امروز کمپانی هواوی از رقیب Gear VR سامسونگ، رونمایی کرد. همانطور که انتظار می‌رفت این هدست مانند هدست Gear VR سامسونگ پوسته‌ای است که با قرار‌گیری گوشی‌های هواوی در آن محتوای مورد‌ نظر اجرا می‌شود. گوشی‌های هواوی P9، P9 Plus، میت 8 و گوشی آنر وی 8 که اولین گوشی کواد اچ‌دی هواوی است، توسط این هدست پشتیبانی می‌شوند.

این هدست با داشتن های‌فای داخلی تجربه صدای ۳۶۰ درجه را در اختیار کاربر می‌گذارد و به دلیل اینکه در زمان استفاده از این هدست امکان استفاده از عینک وجود ندارد، نزدیک‌بینی را تا نمره ۷ تنظیم می‌کند. هدست هواوی از ویژگی ویدئو ۲ گوشی آنر وی 8 و مدل محافظت از چشم و سینما، پشتیبانی می‌کند. همچنین با همکاری Youku، هدست Honor VR، هزار فیلم واقعیت مجازی دریافت می‌کند. تنها مورد نگران‌کننده در حال حاضر عدم پشتیبانی از بازی‌ها است اما امیدواریم هواوی در حال کار بر روی این مشکل باشد. سال ۲۰۱۶ سالی بزرگ برای صنعت واقعیت مجازی بوده و تا‌ کنون تمام آن‌ها نیاز به قرار دادن ماسک بر روی صورت شما دارند.

علیرضا جهانبخش - www.zoomit.ir