اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

گوگل در حال آزمایش تغییر بزرگی برای نمایش نتایج جستجو است

۲۴۲۲ شماره اطلاع نامه : گوگل در حال آزمایش تغییر بزرگی برای نمایش نتایج جستجو است ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ گوگل در حال آزمایش تغییر بزرگی برای نمایش نتایج جستجو است نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات گوگل در حال آزمایش تغییر بزرگی برای نمایش نتایج جستجو است

گوگل در حال آزمایش تغییر بزرگی برای نمایش نتایج جستجو است

گوگل هر جنبه‌ای از محصولات خود را آزمایش می‌کند و بخش جستجوی این شرکت نیز از باقی بخش‌های این شرکت جدا نیست. گوگل قرار است تغییراتی در بخش نمایش نتایج جستجو ایجاد کند که از لحاظ ظاهری تغییر بزرگی به حساب می‌آید.

گوگل در حال آزمایش رنگ فونت دیگری برای صفحه‌های نتایج جستجو و عنوان نتایج است. در حال حاضر گوگل از رنگ فونت آبی برای نمایش عنوان نتایج جستجو استفاده می‌کند و این مورد به زودی شاید تغییر کند. در ظاهر شاید تغییر رنگ آبی عناوین نتایج زیاد بزرگ به نظر نرسد اما برای بسیاری از افراد که به این رنگ فونت قدیمی عادت کرده‌اند شاید تغییر این رنگ کمی عجیب به نظر می‌رسد. در آزمایش‌هایی که انجام شده البته هنوز نمی‌توان این رنگ مشکی را مشاهده کرد و تنها در برخی موارد بسیار محدود با باز کردن تب شخصی و رفتن به گوگل ممکن است این رنگ را مشاهده کنید. البته همین راه در فایرفاکس جواب نمی‌دهد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir