اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اپلیکیشن یونیورسال وان‌ درایو با تغییراتی در رابط کاربری بروز شد

۲۴۲۷ شماره اطلاع نامه : اپلیکیشن یونیورسال وان‌ درایو با تغییراتی در رابط کاربری بروز شد ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ اپلیکیشن یونیورسال وان‌ درایو با تغییراتی در رابط کاربری بروز شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اپلیکیشن یونیورسال وان‌ درایو با تغییراتی در رابط کاربری بروز شد

اپلیکیشن یونیورسال وان‌ درایو با تغییراتی در رابط کاربری بروز شد

وان‌درایو سرویس فضای ابری مایکروسافت است که به شما امکان ذخیره‌سازی و دسترسی به فایل‌هایتان را از هرکجا می‌دهد. این اپلیکیشن به تازگی با بروزرسانی و تغییراتی همراه شده است.

مایکروسافت به تازگی یک بروزرسانی برای اپلیکیشن یونیورسال وان‌درایو برای ویندوز ۱۰ عرضه کرده است. خبر ارائه این آپدیت که در نسخه موبایل و دسکتاپ اعمال شده، برای اولین بار توسط حساب کاربری توییتر Deepak اعلام شد. از جمله مواردی که در این بروزرسانی اعمال شده، می‌توان به تغییرات آیکون‌ها اشاره کرد. آیکون آلبوم تصاویر یکی از این موارد است که حالا با لوگو بخش تصاویر مایکروسافت یکی شده است. علاوه بر این، با ارائه آپدیت یاد شده، بخش ورود با Microsoft Passport در نسخه دسکتاپ با پوشش زیبایی بروز شده است. همانطور که انتظار می‌رود، در آپدیت جدید اپلیکیشن وان‌درایو، چندین مورد از باگ‌های نسخه‌‌های قبل نیز رفع شده و بهبودهایی هم در پایداری آن صورت گرفته است.

مجتبی بوالحسنی - www.zoomit.ir