اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اولین جزییات و تصاویر از بازی PES 2017 منتشر شد

۲۴۵۹ شماره اطلاع نامه : اولین جزییات و تصاویر از بازی PES 2017 منتشر شد ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ اولین جزییات و تصاویر از بازی PES 2017 منتشر شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اولین جزییات و تصاویر از بازی PES 2017 منتشر شد

اولین جزییات و تصاویر از بازی PES 2017 منتشر شد

شرکت کونامی امروز به صورت رسمی بازی PES 2017، نسخه جدید از سری بازی های فوتبال حرفه ای خود را معرفی کرد. این کمپانی در کنفرانس معرفی اعلام کرد که این بازی به "مراحل جدیدی از واقعیت و سرگرمی" دست خواهد یافت و این سری از بازی ها را به مرحله جدیدی هدایت می کند.

کونامی در کنفرانس خبری معرفی بازی PES 2017 اعلام کرد که به منظور دست یابی به اهداف بالا ویژگی های جدیدی به این بازی افزوده شده است. یکی از ویژگی ها که با نام Real Touch معرفی شده است سبب می شود که کاربران برای دریافت و ارسال پاس های مختلف راه های جدیدی را پیش روی خود ببینند. این قابلیت قرار است بسته به استفاده از بازیکنان مختلف، متفاوت باشد. Precise Pass نیز ویژگی جدیدی است که قرار است در بازی PES 2017 حضور داشته باشد. این ویژگی تعیین می کند که هر بازیکن در استفاده از قابلیت Real Touch چقدر دقیق عمل کند و پاس های ارسال شده توسط او تا چه حد دقت کافی را داشته باشند.

جا به جایی توپ، موقعیت بازیکن و همچنین میزان سرعت او در هنگام حرکت، دقت این پاس ها را تعیین می کند. نام بازیکنی که قرار است بر روی کاور این بازی حضور پیدا کند هنوز اعلام نشده است و کونامی اعلام این اطلاعات را به زمان دیگری موکول کرده است. نیمار ستاره برزیلی تیم بارسلونا سال پیش بر روی کاور این بازی حضور داشت. همچون نسخه های پیشین بازی، PES 2017 نیز توسط موتور بازی سازی Fox Engine کمپانی کونامی به مرحله ساخت خواهد رسید. این بازی قرار است در پاییز پیش رو برای کنسول های بازی PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 و همچنین کامپیوترهای خانگی عرضه شود و اطلاعات بیشتر از این بازی قرار است در کنفرانس E3 2016 که در ماه ژوئن برگزار می شود منتشر شود.

شهر سخت افزار