اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

آشنایی با کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت با کولر جدید

۲۴۶۲ شماره اطلاع نامه : آشنایی با کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت با کولر جدید ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ آشنایی با کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت با کولر جدید کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات آشنایی با کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت با کولر جدید

آشنایی با کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت با کولر جدید

اگر منتظر کارت های کاستوم GTX 1080 با خنک کننده های قدرتمند و البته تا خرخره اورکلاک شده هستید، اولین آنها رویت شد. پس از تیزری که چندی قبل منتشر شد، حالا شاهد اولین تصویر واضح از کارت گرافیک GTX 1080 XTREME GAMING گیگابایت آن هم با طراحی جدید و بسیار خیره کننده هستیم.

همانطور که مشاهده می کنید، گیگابایت با انتقال نورپردازی لوگو LED به فن میانی، ظاهر جدیدی خلق کرده است. این کولر نیز همانند چند نسل پیش از خود به سه فن بزرگ و رادیاتور بزرگی با چندین لوله ناقل حرارت مجهز است. اما این تنها تغییر نیست، گیگابایت با حذف فاصله میان فن ها، طول کارت را به طرز چشمگیری کاهش داده است، بنابراین در کیس های بیشتری قابل استفاده خواهد بود. سری XTREME GAMING گیگابایت را کارت‌های بسیار قدرتمند، خنک و کم صدا تشکیل می‌دهند. هر چند رندر فوق دست کم در حال حاضر رسمی نیست، اما گیگابایت این کارت را در نمایشگاه کامپیوتکس پیش رو به نمایش خواهد گذاشت.

شهر سخت افزار