اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

ققنوس‎های Gainward کارت گرافیک GeForce GTX 1080 را به پرواز در می‎آورند

۲۴۷۲ شماره اطلاع نامه : ققنوس‎های Gainward کارت گرافیک GeForce GTX 1080 را به پرواز در می‎آورند ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ققنوس‎های Gainward کارت گرافیک GeForce GTX 1080 را به پرواز در می‎آورند کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات ققنوس‎های Gainward کارت گرافیک GeForce GTX 1080 را به پرواز در می‎آورند

ققنوس‎های Gainward کارت گرافیک GeForce GTX 1080 را به پرواز در می‎آورند

Gainward از تولید کنندگان کهنه کار کارت های گرافیک انویدیا، جدیدترین محصولات خود را بر پایه پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1080 تحت سری Phoenix معرفی کرد. سری Phoenix از کولر و فناوری های اختصاصی این کمپانی بهره می برند که در ادامه می توانید با آنها بیشتر آشنا شوید.

سری Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix از کولر اختصاصی و جدید Phoenix این کمپانی دو فن بزرگ بهره می برند که تعادل خوبی میان دمای پایین و نویز پایین را ارائه می کند. این کولر دارای یک نشانگر LED است که محدوده دمای پردازنده گرافیکی را به کاربر نمایش می دهد. این کارت ها همچنین به بایوس دو قلو مجهز هستند. کارت های سری Phoenix نه تنها به کولر خوبی مجهز هستند، بلکه از مدار تغذیه قدرتمندی نیز با 8 فاز رگولاتر ولتاژ با بهره گیری از تراشه های DrMOS (ماسفت ها و درایور آنها در قالب یک پکیج) سود می برند. به ادعای Phoenix، تراشه های DrMOS مورد استفاده در سری Phoenix ا 3 درصد از طراحی مرجع انویدیا بهره وری انرژی بالاتری دارند.

شهر سخت افزار