اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود

۲۵۳۱ شماره اطلاع نامه : پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود

پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگانش اعلام کرد که در آینده‌ی نزدیک امکان استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و گوگل پلی استور را در سیستم عامل کروم فراهم می‌کند، اما این ویژگی در تمام کروم بوک‌ها به یک باره در دسترس نخواهد بود.

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام کرد که پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید را به صورت کامل در کنار امکان استفاده از گوگل پلی استور به همراه تمام اپلیکیشن‌هایش برای سیستم عامل کروم ارائه خواهد کرد. شاید در ابتدا تصور بسیاری از افراد این بود که این ویژگی به صورت همزمان برای تمام محصولات مبتنی بر کروم بوک در دسترس خواهد بود، اما داستان این گونه نیست و گوگل به نوبت کروم‌بوک‌های موجود در بازار را به لیست محصولاتی که از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند، اضافه می‌کند.

برای مثال در حال حاضر تنها کروم بوک فلیپ ایسوس از این ویژگی پشتیبانی می‌کند. گوگل دو مدل دیگر از لپ‌تاپ‌های خود را برای پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی در ماه ژوئن و جولای معرفی کرده که شامل کروم بوک R11/C738T از ایسر در کنار کروم بوک پیکسل ۲۰۱۵ گوگل است. سایر کروم بوک‌های موجود در بازار پشتیبانی از گوگل پلی استور و اپلیکیشن‌های اندرویدی را تا پایان سال جاری میلادی یا تا اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی دریافت خواهند کرد.

حسین خلیلی صفا - www.zoomit.ir