اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

ادوبی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ را با رکورد در درآمد پشت سر گذاشت

۲۵۴۶ شماره اطلاع نامه : ادوبی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ را با رکورد در درآمد پشت سر گذاشت ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ادوبی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ را با رکورد در درآمد پشت سر گذاشت نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات ادوبی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ را با رکورد در درآمد پشت سر گذاشت

ادوبی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ را با رکورد در درآمد پشت سر گذاشت

امروز ادوبی رکورد درآمدی ۱.۴ میلیارد دلاری و ارزش سهام ۰.۷۱ دلاری را برای هر سهم در سه ماهه دوم ۲۰۱۶ بدست آورد. تحلیلگران معتقد بودند درآمد این شرکت به ۱.۴ میلیارد دلار با ارزش ۰.۶۸ دلار برای هر سهم خواهد رسید.

گزارش‌ها حاکی است، عضویت Creative Cloud ادوبی که برای نرم‌افزار‌هایی مانند فتوشاپ است به ۴.۲۵۲ میلیون عدد خواهد رسید. سخنگوی این شرکت به وب‌سایت VentureBeat اعلام کرده که ادوبی قصد دارد تمرکز خود را روی درآمد سالانه بگذارد. ادوبی می‌گوید کسب و کار رسانه‌های دیجیتال این شرکت که شامل Creative Cloud و Document Cloud می‌شود توانسته تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ به درآمد ۳.۴۱ میلیارد دلاری بیانجامد و افزایش خالص ۲۸۵ میلیون دلاری را نشان می‌دهد. کسب و کار Creative ادوبی در سه ماهه قبل ۷۵۵ میلیون دلار درآمد داشته که رشدی ۳۷ درصدی نسبت به سال پیش را نشان می‌داد. ادوبی همچنین کسب و کار خود در زمینه Marketing Cloud را با ۳۸۵ میلیون دلار درآمد برآورد می‌کند که تا ۱۸ درصد رشد را نسبت به سال پیش نشان می‌دهد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir