اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اچ تی سی Sense Home 8 را برای سایر دستگاه های اندرویدی منتشر می کند

۲۵۴۹ شماره اطلاع نامه : اچ تی سی Sense Home 8 را برای سایر دستگاه های اندرویدی منتشر می کند ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ اچ تی سی Sense Home 8 را برای سایر دستگاه های اندرویدی منتشر می کند نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اچ تی سی Sense Home 8 را برای سایر دستگاه های اندرویدی منتشر می کند

اچ تی سی Sense Home 8 را برای سایر دستگاه های اندرویدی منتشر می کند

پس از عرضه چندین مورد از اپلیکیشن‌های اختصاصی اچ‌تی‌سی برای سایر دستگاه‌های اندرویدی در پلی‌استور، ظاهرا این کمپانی تصمیم گرفته تا Sense Home 8 را نیز برای سایر دستگاه‌های اندروید غیر از اچ‌تی‌سی هم منتشر کند.

اچ‌تی‌سی تا کنون بسیاری از اپلیکیشن‌های انحصاری خود را در پلی‌استور منتشر کرده که همین امر باعث می‌شود بدون نیاز به ارائه بروزرسانی کلی، فقط مواردی که نیاز دارد را آپدیت کرده و نسخه بروز را در اختیار کاربران قرار دهد. یکی دیگر از منافع چنین اقدامی، این است که علاوه بر محصولات اچ‌تی‌سی، این اپلیکیشن‌ها را دارندگان سایر محصولات اندرویدی نیز می‌توانند دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنند. یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های شرکت اچ‌تی‌سی را می‌توان HTC Zoe دانست که به شما امکان عکاسی و فیلم‌برداری و ساخت ویدیو‌های کوتاه هنری را می‌دهد. این اپلیکیشن قابلیت اجرا بر روی طیق وسیعی از محصولات اندرویدی را دارد.

به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی قصد دارد به زودی Sense Home 8 خود را نیز برای دستگاه‌های اندرویدی غیر از اچ‌تی‌سی نیز منتشر کند. Sense Home 8 برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی که نسخه ۴.۴ به بالا این سیستم‌عامل را اجرا می‌کنند قابل اجرا است. اگر با Sense Home 8 آشنایی ندارید باید یادآور شویم که در واقع این برنامه، جدیدترین لانچر اچ‌تی‌سی است که در گوشی هوشمند HTC 10 نیز به طور پیشفرض مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های جذاب این لانچر، نماهای فری‌استایل آن است که به کاربران امکان می‌دهد تا آیکون اپلیکیشن‌ها، ویجت‌ها و استیکرهای مورد نظر‌ خود را در صفحه‌های خانگی دستگاه خود قرار دهند و در واقع نمای ظاهری را شخصی‌سازی کنند. همین قابلیت Sense 8 را به یکی از قابل شخصی‌سازی‌ترین لانچرهای استوک مبدل ساخته است.

مجتبی بوالحسنی - www.zoomit.ir