اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

آشنایی با مادربردهای B150 مخصوص گیمینگ جدید MSI

۲۵۵۹ شماره اطلاع نامه : آشنایی با مادربردهای B150 مخصوص گیمینگ جدید MSI ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ آشنایی با مادربردهای B150 مخصوص گیمینگ جدید MSI کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات آشنایی با مادربردهای B150 مخصوص گیمینگ جدید MSI

آشنایی با مادربردهای B150 مخصوص گیمینگ جدید MSI

MSI دو مادربرد مخصوص گیمینگ جدید در فرم فاکتور M-ATX معرفی کرد. B150M BAZOOKA PLUS و B150M MORTAR ARCTIC مبتنی بر چیپ ست B150 و دارای قابلیت‌های ویژه‌ای برای گیمینگ هستند. این دو مادربرد جدید برای گیمرهای طراحی شده‌اند که به دنبال مادربردهایی در فرم فاکتور Micro-ATX برای گیمینگ اما ارزان و غنی هستند.

هر دو مادربرد جدید MSI دارای شکاف Turbo M. 2 با پهنای باند 32 گیگابیت بر ثانیه برای نصب SSD های پر سرعت و درگاه USB 3. 1 نسل یک نوع C برای متصل کردن وسایل ذخیره سازی پر سرعت هستند. MSI در این مادربرد‌ها نیز فناوری انحصاری DDR4 Boost خود را برای بهبود پایداری در کنار سازگاری بیشتر با ماژول‌های حافظه رم مختلف، به خدمت گرفته است. سیستم صوتی Audio Boost و درگاه شبکه مخصوص گیمینگ، تجربه گیمر‌ها را بهبود می‌بخشند.

B150M MORTAR ARCTIC دارای برد PCB تمام سفید در کنار حرارت گیر و پوشش پنل IO با طرح شبیه به پوشش استتار نظامی مخصوص مناطق برفی است. این مادربرد در مقایسه با دیگر مادربردهای B150 ساخت MSI، دارای حرارت گیر قوی‌تر، طراحی زیبا‌تر و قابلیت‌های بیشتری است. مادربرد BAZOOKA PLUS از سیستم صوتی Audio Boost و درگاه شبکه مخصوص گیمینگ آنلاین بهره می‌برد.

شهر سخت افزار