اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اندروید 6 برای ZenFone Zoom و ZenFone Selfie عرضه شد

۲۵۸۰ شماره اطلاع نامه : اندروید 6 برای ZenFone Zoom و ZenFone Selfie عرضه شد ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ اندروید 6 برای ZenFone Zoom و ZenFone Selfie عرضه شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اندروید 6 برای ZenFone Zoom و ZenFone Selfie عرضه شد

اندروید 6 برای ZenFone Zoom و ZenFone Selfie عرضه شد

در ادامه روند عرضه آپدیت اندروید 6 برای زن فون های ایسوس، دو گوشی ZenFone Zoom و ZenFone Selfie که تمرکز ویژه ای بر روی عکس برداری دارند، به نسخه 6 سیستم عامل اندروید بروز شدند. با این حساب تا به امروز 4 گوشی از همه مدل های سری زن فون به اندروید مارشمالو بروز شده اند.

زمان اعلام شده توسط ایسوس برای عرضه نسخه 6 سیستم عامل اندروید برای دستگاه هایش پایان سه ماهه دوم سال 2016 بوده که دو روز قبل به پایان رسیده و شرکت هر چه بیشتر تلاش می‌کند تا بیش از این بین طرفداران خود بد قول نشود و هر چه سریع تر گوشی های باقیمانده زن فون را به اندروید 6 بروز کند. در ادامه همین روند امروز نیز دو مدل ZenFone Zoom با مدل ZX551KL و ZenFone Selfie با شماره مدل ZD551KL،  از این سری نیز بسته های بروزرسانی به نسخه جدید سیستم عامل اندروید را دریافت کرده اند.

نسخه سیستم عامل جدید برای زن فون زوم 4.21.40.74 است و برای گوشی زن فون سلفی نیز نسخه جدید 21.40.0.1692 می‌باشد. در این نسخه ها بسیاری از نرم افزارهای اختصاصی اسوس که جایگزینی از گروه نرم افزار های گوگل داشته اند حذف شده اند و همین امر باعث کاهش حجم سیستم عامل و افزایش فضا برای ذخیره سازی اطلاعات بیشتر کاربران بر روی گوشی شده است.

ایسوس در حال حاضر پر طرفدار ترین گوشی های زن فون خود یعنی ZenFone 2 ZE551ML و مدل های مشابه آن مانند Deluxe و Deluxe Special Edition را به اندروید 6 بروز نکرده است و همین باعث بحث و جدال بسیار زیادی در فروم های رسمی Zentalk شده است. انتظار می‌رود تا شرکت هر چه سریع تر بروزرسانی مربوط به گوشی های فوق را عرضه کند تا بیش از این باعث ناراحتی طرفدارن گوشی های خوش قیمت و خوش ساخت زن فون 2 نشود.

شهر سخت افزار