اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس فاش شد

۲۵۸۴ شماره اطلاع نامه : اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس فاش شد ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس فاش شد فناوری موبایل :: اخبار و مقالات اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس فاش شد

اطلاعاتی درباره گلکسی اس ۷ اج پلاس فاش شد

گلکسی اس ۶ اج پلاس در سال قبل به صورت نسخه‌ای مخصوص از پرچم‌دار سامسونگ با نمایشگر خمیده البته با اندازه بزرگ‌تر رونمایی شد. گلکسی اس ۶ اج پلاس به نمایشگری ۵.۷ اینچی مجهز شده بود و احتمالا نسخه بعدی این دستگاه با عنوان گلکسی اس ۷ اج پلاس در راه است.

سامسونگ هر ساله نسخه‌های مختلفی از دستگاه‌های پرچم‌دار خود عرضه می‌کند که در اندازه‌های مختلفی قرار دارند. ظاهرا امسال دوباره شاهد نسخه‌ای بزرگ‌تر از نسخه خمیده پرچم‌دار این شرکت خواهیم بود. اطلاعات جدیدی که از نسخه جدید اج پلاس مشخص شده محافظ و دیگر وسایل جانبی این دستگاه را فاش کرده‌اند. در حالی که هنوز هیچ مشخصات فنی از این دستگاه اعلام نشده، اما انتظار داریم این دستگاه به نمایشگری ۵.۷ اینچی مجهز شود. احتمالا به همین خاطر است که انتظار نمایشگری ۶ اینچی در گلکسی نوت ۷ داریم. به احتمال بسیار زیاد، گلکسی اس ۷ اج پلاس در دوم آگوست همراه با گلکسی نوت ۷ رونمایی خواهد شد.

امین فیض پور - www.zoomit.ir