اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

حافظه SSD جدید ۴ ترابایتی سامسونگ ۱۴۹۹ دلار قیمت دارد

۲۶۰۴ شماره اطلاع نامه : حافظه SSD جدید ۴ ترابایتی سامسونگ ۱۴۹۹ دلار قیمت دارد ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ حافظه SSD جدید ۴ ترابایتی سامسونگ ۱۴۹۹ دلار قیمت دارد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات حافظه SSD جدید ۴ ترابایتی سامسونگ ۱۴۹۹ دلار قیمت دارد

حافظه SSD جدید ۴ ترابایتی سامسونگ ۱۴۹۹ دلار قیمت دارد

در این روز‌ها درایور‌های SSD بیشتر از همیشه در دسترس قرار گرفته‌اند. اکنون SSDها قیمت‌های کمتری دارند و سامسونگ نیز یکی از بهترین SSD‌های جدید خود را با قیمت مناسب معرفی کرده است.

سامسونگ در حال معرفی نسخه‌ای ۴ ترابایتی از بهترین حافظه SSD خود است که می‌تواند مقدار حافظه‌ای کافی برای بسیاری از افراد باشد. این حافظه SSD با ظرفیت ۴ ترابایت قرار است قیمت ۱۴۹۹ دلاری داشته باشد و قیمت مقرون به صرفه ۰.۳۷ دلار برای هر گیگابایت را نشان می‌دهد.

درایور ذخیره‌سازی ۴ ترابایت جدید سامسونگ بر اساس بررسی‌های AnandTech بهبود عملکرد داشته است. سامسونگ امیدوار است این حافظه ذخیره‌سازی SSD برای ویرایشگران ویدیو و گیمر‌ها که به ظرفیت زیاد در کنار سرعت بالا نیاز دارند، به گزینه‌ای عالی تبدیل شود.

سرعت نوشتن و خواندن روی حافظه 850 EVO به ترتیب برابر با ۵۴۰ مگابایت و ۵۲۰ مگابایت است. سامسونگ اوایل امسال درایوری ۱۵ ترابایتی نیز معرفی کرد که در نوع خود بزرگ ترین دستگاه در این سری شناخته می‌شود. حافظه ۴ ترابایتی SSD سامسونگ با قیمت ۱۴۹۹ دلار از ۳۱ جولای در آمازون برای فروش قرار خواهد گرفت.

امین فیض پور - www.zoomit.ir