اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ویژگی «حالت تاریکی» به macOS Sierra اضافه می‌شود

۲۶۰۶ شماره اطلاع نامه : ویژگی «حالت تاریکی» به macOS Sierra اضافه می‌شود ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ ویژگی «حالت تاریکی» به macOS Sierra اضافه می‌شود فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ویژگی «حالت تاریکی» به macOS Sierra اضافه می‌شود

ویژگی «حالت تاریکی» به macOS Sierra اضافه می‌شود

ویژگی Dark Mode که اخیرا در سیستم‌ عامل‌های اپل بحث آن وجود دارد، ممکن است به MacOS Sierra نیز اضافه شود. پیش از این شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه احتمالا «حالت تاریکی» به iOS 10 راه پیدا کند.

گیلهرمه رامبو، یکی از توسعه دهندگان مشهور امروز توییتی درباره اضافه شدن ویژگی Dark Mode به سیستم عامل macOS Sierra منتشر کرده است. همان طور که در اسکرین شات بالا نیز می‌توان مشاهده کرد، Dark Mode فراتر از داک و نوار وظیفه سیستم را شامل شده و غالب ظاهر این سیستم عامل را مشکی کرده است.

هنوز مشخص نیست که این ویژگی چگونه قرار است در این نسخه از سیستم عامل فعال شود. البته مطمئن نیستیم که این ویژگی در نسخه نهایی این سیستم عامل وجود داشته باشد. ویژگی «حالت تاریکی» می‌تواند در محیط شب و زمانی که دوست ندارید نور سفید اکثر نوار‌ها چشم شما را اذیت کند، می‌تواند مفید باشد. البته هنوز اطلاعات دقیق و واضحی از وجود این ویژگی در دو نسخه جدید از سیستم عامل اپل وجود ندارد و اکنون تنها با شایعات و گمانه‌زنی‌ها رو به رو هستیم.

امین فیض پور - www.zoomit.ir