اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

AMD با یک محصول مارک دار وارد بازار تبلت خواهد شد

۲۶۱ شماره اطلاع نامه : AMD با یک محصول مارک دار وارد بازار تبلت خواهد شد ۱۳۹۲/۰۹/۱۵ AMD با یک محصول مارک دار وارد بازار تبلت خواهد شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات AMD با یک محصول مارک دار وارد بازار تبلت خواهد شد

AMD با یک محصول مارک دار وارد بازار تبلت خواهد شد

شركت AMD اعلام کرده که قصد ورود به بازار تبلت یک محصول مارک‌دار را دارد. ورود AMD به بازار، آن را به اندازه‌ مایکروسافت، که  تبلت Surface را رونمایی كرده، محبوب خواهد ساخت. به گزارش TechRadar ،AMD قصد دارد در طی پروژه‌ای با نام "پروژه اکتشاف" تبلتی برای بازی‌های رایانه‌ای بسازد و جالب اینجاست که این پروژه توانسته جایزه‌ نوآوری CES 2014 که در ماه ژانویه 2014 برگزار خواهد شد را از آن خود کند.

تصاویر نشان می‌دهند که تبلت بازی آینده AMD، شبیه به تبلت ویندوز 8 "Razer Edge" می باشد. بنابراین تبلت بازی AMD، با یک دسته‌ کنترل بازی و یک رابط واسط مجهز و به وضوح مشخص شده است که با ویندوز 8.1 خواهد آمد. به نظر می رسد این تبلت که برنده‌ جایزه نیز شده است، در حال حاضر تنها یک نمونه‌ اولیه بوده و محصول تجاری آن بعدها راه اندازی خواهد شد.  تراشه‌ Mullins متعلق به AMD، یک تراشه‌ 64 بیتی، مبتنی بر x86 است و واحد پردازش پرشتاب و کم قدرت Mullins، قرار است پاسخی به اینتل، Nvidia و Qualcomm باشد. AMD مدعی است که عملکرد Mullins تا دو برابر در هر وات نسبت به پردازنده‌ Temash بهبود خواهد داشت.

جی اس ام آریا