اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

Razer یک صفحه کلید حرفه‌ای و قدرتمند برای تبلت‌های iPad Pro عرضه کرد

۲۶۱۳ شماره اطلاع نامه : Razer یک صفحه کلید حرفه‌ای و قدرتمند برای تبلت‌های iPad Pro عرضه کرد ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ Razer یک صفحه کلید حرفه‌ای و قدرتمند برای تبلت‌های iPad Pro عرضه کرد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات Razer یک صفحه کلید حرفه‌ای و قدرتمند برای تبلت‌های iPad Pro عرضه کرد

Razer یک صفحه کلید حرفه‌ای و قدرتمند برای تبلت‌های iPad Pro عرضه کرد

کمپانی Razer که عموماً آن را به دلیل محصولات حرفه‌ای در رده هدفون‌ها و لپ‌تاپ ها می‌شناسیم به تازگی صفحه کلید مکانیکی جدیدی را برای تبلت iPad Pro طراحی و عرضه کرده که از ویژگی‌ها و قابلیت‌های عالی برخوردار است. Razer در هنگام معرفی اعلام کرد که این محصول اولین صفحه کلید مکانیکی است که برای یک دستگاه قابل حمل طراحی شده است.

به این ترتیب اگر قصد دارید با تبلت 12.9 اینچی iPad Pro خود به اجرای بازی بپردازید و یا هر روزه مدت زمان زیادی را صرف تایپ متون می‌کنید می‌توانید با خرید این محصول قدرتمند کارهای خود را آسوده‌تر از قبل صورت دهید. کلیدهای مکانیکی طراحی شده برای این صفحه کلید از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و آستانه عملکرد آنها نیز بسیار کم انتخاب شده است تا کاربران در هنگام کار با آن احساس رضایت کنند.

Razer مدعی است که آستانه عملکرد این کلیدها به گونه‌ای طراحی شده است که با استفاده از یک وزنه 70 گرمی می‌توان آنها را به کار انداخت. این صفحه کلید دارای نور پس زمینه نیز هست تا کاربران در محیط‌های تاریک برای کار با آن مشکلی نداشته باشند. این نور پس زمینه بسته به نیاز کاربران در 20 مرحله مختلف قابل تنظیم است. این صفحه کلید با استفاده از ارتباط بلوتوث با تبلت ارتباط برقرار می‌کند و باتری موجود در آن قادر است در شرایطی که که حداکثر میزان نور پس زمینه فعال است تا 10 ساعت کاربران خود را همراهی کند.

طول عمر این باتری در شرایطی که این نور پس زمینه غیر فعال باشد 600 ساعت عنوان شده است. بخش عمده این صفحه کلید از جنس پلی کربنات تولید شده اما برای تولید بخش ترک پد و اسکلت اصلی از فلز استفاده شده است. به این ترتیب این صفحه کلید علاوه بر نقش اصلی خود می‌تواند برای محافظت از تبلت نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این صفحه کلید هم اکنون با قیمتی در حدود 170 دلار در دسترس علاقمندان قرار دارد.

شهر سخت افزار