اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

آیفون 7 در دو نسخه معمولی و پرو راهی بازار می‌شود

۲۶۳۶ شماره اطلاع نامه : آیفون 7 در دو نسخه معمولی و پرو راهی بازار می‌شود ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ آیفون 7 در دو نسخه معمولی و پرو راهی بازار می‌شود فناوری موبایل :: اخبار و مقالات آیفون 7 در دو نسخه معمولی و پرو راهی بازار می‌شود

آیفون 7 در دو نسخه معمولی و پرو راهی بازار می‌شود

کمتر از دو ماه دیگر اپل نسل جدید گوشی‌های هوشمند آیفون خود را رونمایی خواهد کرد، از این‌رو سوالات بسیاری در خصوص این گوشی‌ها وجود دارد. یکی از این سوالات عرضه‌ی نسخه‌ای تحت عنوان آیفون پرو است که حالا ایوان بلس اعلام کرده که آیفون ۷ در دو نسخه‌ی معمولی و پرو راهی بازار خواهد شد.

پس از آنکه گمانه‌ها در خصوص استفاده از ماژول دوربین دوگانه در آیفون‌های اپل بالا گرفت، بسیاری استفاده از این ماژول را تنها محدود به شماری از نسخه‌های آیفون ۷ پلاس اعلام کردند، به طوری که عرضه‌ی این گوشی هوشمند در سه نسخه‌ی آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو با ماژول دوربین دوگانه مطرح شد. حال ایوان بلس اعلام کرده که آیفون ۷ تنها در دو نسخه‌ی معمولی و پرو راهی بازار خواهد شد. بر اساس اطلاعات ارائه شده این دو گوشی هوشمند با نام‌های Sonora و Dos Palos شناخته می‌شوند که نام دو شهر در ایالت کالیفرنیا است.

حسین خلیلی صفا - www.zoomit.ir