اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

برترین تبلت های سال 2013

۲۶۵ شماره اطلاع نامه : برترین تبلت های سال 2013 ۱۳۹۲/۰۹/۱۷ برترین تبلت های سال 2013 تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات برترین تبلت های سال 2013

برترین تبلت های سال 2013

سایت معروف phonearena هر ساله بهترین های سال را معرفی می کند و امسال نیز همین کار را کرده و بهترین های دنیای تکلونوژی را در سال اخیر معرفی کرده است. این وب سایت در ژانر بهترین تبلت سه محصول را معرفی کرده است که از همه نظر بهتر از دیگر رقبا بودند. سه تبلتی که این سایت به عنوان بهترین معرفی کرده است را مرور خواهیم کرد.

iPAD Air: تبلت جید اپل که حرفی برای گفتنش نیست! سخت افزار بی نظیر و بی رقیب! سیستم عامل بی نظیر! طراحی بسیار باریک و زیبا که بین دیگر رقبا سرتر است. این تبلت همانطور که انتظار می رفت جزو سه تبلت برتر سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.

Google Nexus 7 2: گوگل و نکسوس امسال با معرفی این تبلت بازار تبلت های ۷ اینچی را به دست گرفتند و یکه تاز شدند. سخت افزار بسیار قدرتمند وقتی به همراه قیمت بسیار مقرون به صرفه در یک صف قرار گیرند ، بسیار شاهکار می شود و همین باعث شد این تبلت جزو سه تبلت برتر سال ۲۰۱۳ قرار گیرد.

LG G Pad 8.3: شاید به جای این تبلت انتظار تبلت های دیگری را داشتید اما باید به شما بگویم که شرکت ال جی امسال با معرفی این تبلت نشان داد که می تواند دیگر رقبا را کنار بزند. شرکت ال جی با سخت افزار و کیفیت برتری که در این تبلت قرار داده است ، توانست از دیگر رقبا جلوتر بیفتد.

برسام