اخبار و مقالات :: گجت های پوشیدنی

طرح ساعت های هوشمند میزو فاش شد

۲۶۵۱ شماره اطلاع نامه : طرح ساعت های هوشمند میزو فاش شد ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ طرح ساعت های هوشمند میزو فاش شد گجت های پوشیدنی :: اخبار و مقالات طرح ساعت های هوشمند میزو فاش شد

طرح ساعت های هوشمند میزو فاش شد

شرکت Meizu تصویری از چند طراحی ساده‌ی ساعت مچی منتشر کرد که احتمال می‌رود به زودی شاهد معرفی ساعت هوشمند این شرکت باشیم.

تصاویری که توسط شرکت میزو (Meizu) منتشر شده شامل چندین طراحی ساده از ساعت‌های مچی است. آخرین باری که خبرهایی در مورد ساعت هوشمند شرکت میزو به گوش رسید، حدود یک سال پیش بود که ساعت هوشمند دایره‌ای شکل این شرکت در نمایشگاه الکترونیک هنگ‌کنگ چین دیده شد. این ساعت به طور رسمی معرفی نشد و تحت عنوان inWatch Pi، در کنار گوشی هوشمند MX4 میزو عرضه شد.

در تصاویر تازه‌ای که از ساعت هوشمند میزو در دست است، طرحی از دست‌بند فلزی ساعت که نشان از زنجیر شکل بودن آن دارد و همچنین طرحی از بند چرمی قابل مشاهده است. با نگاه نزدیک به این طرح متوجه خواهیم شد که یکی از طراحی‌ها دارای تاج یا پین و دیگری دارای دکمه‌ی فشاری است. به علاوه، طراحی‌هایی با صفحه‌ی مدرج کوچک و بدنه‌ی ضخیم یا نمونه‌هایی دارای صفحه‌ی مدرج بزرگ و بدنه‌ی نازک هستند.

جای تعجبی ندارد که شرکت میزو نسخه‌های چند گانه‌ای از ساعت هوشمند خود را برای طیف وسیعی از کاربران مختلف مانند افرادی که اندازه‌ی مچ دست آن‌ها با یکدیگر متفاوت است، رونمایی کند. همچنین نمونه‌های کوچک‌تر می‌توانند مشتریان ظریف پسند مانند بانوان را هدف قرار دهند.

در گوشه‌ی بالایی سمت راست این تصویر کلمه‌ی ”Run” و عبارت ”Run Hours” قابل مشاهده است که می‌تواند بیانگر خدماتی مانند گام شمار یا وجود باتری بزرگ برای استفاده‌ی طولانی مدت از ساعت هوشمند باشد. امیدوار هستیم که شرکت میزو جزئیات بیش‌تری را در روزهای آینده منتشر کند.

مرتضی منیری - www.zoomit.ir