اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

پرواز بر بلندای آسمان گیمینگ با مادربرد MSI X99A Tomahawk

۲۶۷۰ شماره اطلاع نامه : پرواز بر بلندای آسمان گیمینگ با مادربرد MSI X99A Tomahawk ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ پرواز بر بلندای آسمان گیمینگ با مادربرد MSI X99A Tomahawk فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات پرواز بر بلندای آسمان گیمینگ با مادربرد MSI X99A Tomahawk

پرواز بر بلندای آسمان گیمینگ با مادربرد MSI X99A Tomahawk

MSI روز جاری یک مادربرد جدید به نام X99A Tomahawk معرفی کرد. این مادربرد بر پایه سوکت LGA2011v3 و چیپ ست X99 Express اینتل ساخته شده و بدون نیاز به بروزرسانی بایوس از پردازنده های Core i7 Broadwell-E اینتل پشتیبانی می کند.

 این مادربرد توان خود را از یک عدد کانکتور 8 پینی در کنار کانکتور 24 پینی می گیرد و از مدار تغذیه ای با 8 فاز رگولاتور ولتاژ برای پردازنده بهره می برد. با برخورداری از 8 شکاف DIMM، این مادربرد حداکثر از 128 گیگابایت حافظه رم DDR4 تحت پیکربندی چهار کاناله پشتیبانی می کند.

افزون بر طراحی شکیل و ظاهر و خیره کننده، مادربرد جدید X99A TOMAHAWK به طور کامل از صفر طراحی شده و یک مادربرد گیمینگ کاملاً جدید بر پایه چیپ ست X99 است. با ارائه قابلیت هایی چون فناوری های انحصاری MSI  و پنل IO مجهز به زره فلزی، سیستم صوتی بسیار با کیفیت و بهینه سازی شده Audio Boost 3 برای گیمینگ، بکارگیری با کیفیت ترین قطعات دنیا نظیر درگاه شبکه مخصوص گیمینگ، این مدل جدید، بهترین ها را در زمینه کارایی و حفاظت به گیمرها ارائه می کند.

درگاه های مخصوص وسایل ذخیره سازی این مادربرد از یک شکاف M.2 با پهنای باند 32 گیگابیت بر ثانیه، یک درگاه U.2 با پهنای باند 32 گیگابیت بر ثانیه، یک درگاه SATA-Express با پهنای باند 16 گیگابیت بر ثانیه و هشت SATA III با پهنای باند 6 گیگابیت بر ثانیه تشکیل شده است. قابلیت های ارتباطی USB متشکل از دو درگاه USB 3.1 (یکی درگاه نوع A و یک درگاه نوع C)، هشت USB 3.0 و هشت درگاه USB 2.0/1.1 می باشد. قابلیت ارتباط با شبکه از دو عدد درگاه شبکه گیگابیتی بر پایه کنترلرهای مرغوب ساخت اینتل تشکیل شده است.

شهر سخت افزار