اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت 8.3 اینچی جدید نوکیا با صفحه نمایش تمام اچ دی

۲۶۸ شماره اطلاع نامه : تبلت 8.3 اینچی جدید نوکیا با صفحه نمایش تمام اچ دی ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ تبلت 8.3 اینچی جدید نوکیا با صفحه نمایش تمام اچ دی تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت 8.3 اینچی جدید نوکیا با صفحه نمایش تمام اچ دی

تبلت 8.3 اینچی جدید نوکیا با صفحه نمایش تمام اچ دی

چند وقتی است که شایعات بسیاری پیرامون نسخه کوچک‌تر تبلت لومیا 2520 نوکیا وجود دارند. خوشبختانه امروز رد پای جدیدی از این تبلت 8.3 اینچی در هندوستان پیدا شده و این موضوع باعث می‌شود تا مطمئن شویم که شایعات پیرامون این محصول جدید، چندان هم بی‌راه نبوده‌اند.
در تازه‌ترین خبر درز کرده پیرامون RX-115 که به احتمال زیاد لومیا 2020 نام دارد، گزارش شده که این محصول جدید مجهز به یک صفحه نمایش 8.3 اینچی با رزولوشن تمام اچ‌دی می‌باشد. نکته جالب در مورد این تبلت آن است که تراکم پیکسل صفحه نمایش آن، درست همانند تراکم پیکسل صفحه نمایش لومیا 2520 می‌باشد.

از دیگر مشخصات فنی این گوشی می‌توان به پردازنده چهارهسته‌ای اسنپدراگون 800 ساخت کوالکام، دو گیگابایت حافظه رم و دوربین مجهز به سنسور 6.7 مگاپیکسل ساخت کمپانی کارل زایس اشاره نمود. همچنین گزارش شده که امکان استفاده از قلم استایلوس و نانو سیم‌کارت نیز در آن وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد تا از شبکه‌های مخابراتی نیز استفاده کند. به گفته بسیاری از کارشناسان، لومیا 2020 قرار است نسخه جهانی و البته نسبتا ارزان‌قیمت لومیا 2520 باشد که اخیرا معرفی شد.

زومیت