اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

انتشار تصاویر جدید اولین گوشی هوشمند جهان با 8 گیگابایت رم

۲۷۰۱ شماره اطلاع نامه : انتشار تصاویر جدید اولین گوشی هوشمند جهان با 8 گیگابایت رم ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ انتشار تصاویر جدید اولین گوشی هوشمند جهان با 8 گیگابایت رم فناوری موبایل :: اخبار و مقالات انتشار تصاویر جدید اولین گوشی هوشمند جهان با 8 گیگابایت رم

انتشار تصاویر جدید اولین گوشی هوشمند جهان با 8 گیگابایت رم

LeEco Le 2S اولین گوشی هوشمند جهان است که محهز به ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم خواهد بود. این گوشی توسط کمپانی چینی لیکو تولید خواهد شد و زمان عرضه‌ی آن پاییز امسال عنوان شده است. به تازگی تصاویری از این گوشی در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده که طراحی بدون حاشیه‌ی آن را نشان می‌دهد.

تصاویر جدیدی از گوشی هوشمند LeEco Le 2S در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است. نکته‌ی اصلی در مورد این گوشی این است که لیکو با تولید آن اولین گوشی هوشمند جهان با ۸ گیگابایت رم را عرضه خواهد کرد. این گوشی هوشمند از بروز ترین پردازنده‌ی شرکت کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۱ بهره خواهد برد که ۱۰ درصد سریع‌تر از اسنپدراگون ۸۲۰ عمل می‌کند. برای پردازند‌ه‌ی گرافیکی این گوشی نیز آدرنو ۵۳۰ انتخاب شده است. حافظه‌ی داخلی پرچمدار لیکو نیز ۶۴ گیگابایت گزارش شده است.

اولین گوشی هوشمند جهان که مجهز به ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم بود توسط کمپانی Vivo و با نام Vivo Xplay5 ماه مارس گذشته معرفی شد. این در حالی است که اکثر پرچمداران اندرویدی مانند گلکسی نوت ۷ از ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم بهره می‌برند. البته قرار است یک نسخه‌ی ویژه از گلکسی نوت ۷ نیز با ۶ گیگابایت رم در چین معرفی شود. لیکو عنوان کرده که پرچمدارش را پاییز امسال در ایالات متحده‌ی آمریکا عرضه خواهد کرد و پیش‌بینی کرده که این گوشی شوک قابل توجهی به بازار گوشی‌های هوشمند این کشور وارد کند.

مهدی زارع - www.zoomit.ir