اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

گوگل در حال کار روی بروزرسانی بعدی اندروید نوقا است

۲۷۴۰ شماره اطلاع نامه : گوگل در حال کار روی بروزرسانی بعدی اندروید نوقا است ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ گوگل در حال کار روی بروزرسانی بعدی اندروید نوقا است فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات گوگل در حال کار روی بروزرسانی بعدی اندروید نوقا است

گوگل در حال کار روی بروزرسانی بعدی اندروید نوقا است

اندروید ۷ رسما از سوی گوگل منتشر شد و نکسوس‌های این شرکت نیز اکنون می‌توانند به آن ارتقا یابند. گوگل اعلام کرده که همچنان در حال کار روی اندروید نوقا است و سعی می‌کند پاییز امسال یک بروزرسانی جدید برای آن عرضه کند.

اندروید نوقا رسما منتشر شد و تمام کاربران نکسوس می‌توانند آن را دریافت و روی دستگاه خود نصب کنند. اگر چه اندروید نوقا عملکرد خوبی دارد اما گوگل همچنان روی آن کار می‌کند تا این نسخه را بهبود بخشد. گوگل برای اندروید نوقا برنامه نگهداری جدیدی ارائه کرده است و سعی دارد در آپدیت آتی تمام باگ‌های این نسخه را از بین ببرد و مشکلات موجود را نیز مرتفع سازد. این نسخه جدید قرار است پاییز امسال به صورت پیش‌نمایش برای توسعه‌دهندگان منتشر شود. خوشبختانه نسخه فعلی مشکلات جدی زیادی ندارد. دلیل چنین موضوعی نیز بازخورد‌های فراوانی بود که گوگل از سوی توسعه‌دهندگان دریافت کرد. اما نگران نباشید، گوگل همچنان در حال کار روی این نسخه است تا اندروید نوقا را ارتقا دهد.

سعید میرزاپور - www.zoomit.ir