اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

وان‌ پلاس هدفون Bullets V2 را معرفی کرد

۲۷۵۲ شماره اطلاع نامه : وان‌ پلاس هدفون Bullets V2 را معرفی کرد ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ وان‌ پلاس هدفون Bullets V2 را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات وان‌ پلاس هدفون Bullets V2 را معرفی کرد

وان‌ پلاس هدفون Bullets V2 را معرفی کرد

شرکت چینی وان‌پلاس روز گذشته و از طریق انتشار ویدئویی در صفحه‌ی توئیتر خود، نسل جدید هدفون‌های Bullets را معرفی کرد. با ما همراه باشید.

شرکت چینی وان‌پلاس با انتشار ویدئویی در صفحه‌ی توئیتر خود، هدفون جدیدی را با نام Bullets V2 معرفی کرد. در این ویدئوی یک دقیقه‌ای شکل ظاهری هدفون و قابلیت‌های آن به نمایش گذاشته شده است. وان‌پلاس پیش از این نیز ویدئویی را منتشر کرده بود که در آن به معرفی محصول جدیدی اشاره شده بود. هدفون Bullets V2‌ وان‌پلاس تنها دو گرم وزن دارد و earbud‌های سیلیکونی در سایزهای مختلف به همراه آن عرضه خواهد شد.

وان‌پلاس مدعی است نسل جدید هدفون‌های Bullets در باز تولید بهینه‌ی صوت عملکرد بهتری دارند. این هدفون به میکروفون و کلیدهای کنترل موسیقی و پاسخ به تماس نیز مجهز شده است. طول سیم تخت هدفون یاد شده ۱.۲۵ متر است و از طریق جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری به گوشی متصل می‌شود. هدفون‌های Bullets V2 در دو رنگ Black Mix و White Mix عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد برچسب قیمتی موجود برای این هدفون در وب‌سایت رسمی وان‌پلاس ۱۹.۹۵ دلار است، البته هدفون یاد شده هنوز در دسترس نیست.

مهرداد عیسی لو - www.zoomit.ir