اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید با اپلیکیشن XZip

۲۷۸۰ شماره اطلاع نامه : ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید با اپلیکیشن XZip ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید با اپلیکیشن XZip نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید با اپلیکیشن XZip

ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید با اپلیکیشن XZip

XZip اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های فشرده را در گوشی اندرویدی خود بسازید یا استخراج کنید.

همان طور که در جریان هستید گوشی‌های موبایل به طور پیش فرض از فرمت فایل‌های فشرده پشتیبانی نمی‌کنند و معمولا باید به کمک یک فایل منیجر جانبی یا یک اپلیکیشن اختصاصی این فایل‌ها را در گوشی استخراج و استفاده کنید. گوشی‌های اندروید نیز از این موضوع مستثنا نبوده و برای باز کردن فایل‌های فشرده به اپلیکیشن‌های کمکی نیاز خواهند داشت که Xzip یکی از اپلیکیشن‌های رایگان و محبوب برای کار با فایل‌های فشرده در این پلت‌فرم به حساب می‌آید و به صورت رایگان منتشر شده است.

مهم‌ترین فرمت‌های فشرده در سال‌های اخیر Zip ,Rar و 7z بوده‌اند که خوشبختانه این اپ از هر سه فرمت مذکور در استخراج فایل‌ها پشتیبانی می‌کند که این امر باعث شده است تا با اپلیکیشنی همه فن حریف مواجه باشیم که تمام نیازهای کاربران را برطرف خواهد کرد. فرمت‌های پشتیبانی شده به طور جامع عبارتند از ZIP, .ZIPXx .RAR, .7ZIP, .TAR, .TGZ, .JAR, .LZMA, .Z, .BZ2, .TLZ که می‌توانید فایل‌های رمزدار Rar و Zip را نیز توسط این برنامه‌ی کاربردی از حالت فشرده خارج کنید.

حمید رضا مالکی - www.zoomit.ir