اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اپلیکیشن 1Weather: آگاهی از وضعیت آب و هوا

۲۸۱۰ شماره اطلاع نامه : اپلیکیشن 1Weather: آگاهی از وضعیت آب و هوا ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ اپلیکیشن 1Weather: آگاهی از وضعیت آب و هوا نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اپلیکیشن 1Weather: آگاهی از وضعیت آب و هوا

اپلیکیشن 1Weather: آگاهی از وضعیت آب و هوا

1Weather اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید از وضعیت آب و هوا با خبر باشید. با ما همراه باشید.

معمولا اپلیکیشن‌های هواشناسی در گوشی‌های موبایل از الگوریتم‌ مشابهی برای پیش‌بینی وضع هوا استفاده می‌کنند و شاید رقابت اصلی در بین این برنامه‌ها را نتوان دقت یا درستی پیش‌بینی‌ها دانست، چرا که به دلیل استفاده از روش‌های مشابه و حتی شاید یکسان، نتایج خروجی این برنامه‌ها بسیار نزدیک به هم بوده و چندان نمی‌توان به برتری یکی از آن‌ها بر دیگری تکیه کرد. بنابراین موارد دیگری برای تعیین گزینه‌ی برتر در بین این اپلیکیشن‌ها خودنمایی می‌کنند که ظاهر و رابط کاربری، مهم ترین آن‌ها است. 1Weather از محیطی فوق‌العاده شیک و ساده برخوردار است، به طوری که کاربر حس خوبی را در حین کار با اپلیکیشن خواهد داشت.

تمامی بخش‌ها از جمله انتخاب شهر، پیش‌بینی‌ها و تعیین پارامتر دما بین سلسیوس، کلوین و ... به طور کاملا منظم و گویا در اختیار کاربر قرار گرفته‌اند که همین امر باعث شده است که با وجود انگلیسی بودن این اپلیکیشن، کار با آن حتی برای کاربران تازه کار نیز ممکن باشد. مورد دیگری که در 1Weather وجود دارد امکان پیش‌بینی وضع هوا در روزهای آینده است. بعضی از اپلیکیشن‌های هواشناسی تنها به نمایش دما و دیگر مشخصات جوی در روز استفاده و نهایتا یک روز بعد می‌پردازند که 1Weather از این قاعده مستثنا بوده و قادر است تغییرات آب و هوایی را تا ۱۰ روز آینده نیز به شما نمایش دهد.

حمید رضا مالکی - www.zoomit.ir