اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ماوس AM2 بایوستار، یک انتخاب 10 دلاری برای گیمینگ

۲۸۱۸ شماره اطلاع نامه : ماوس AM2 بایوستار، یک انتخاب 10 دلاری برای گیمینگ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ماوس AM2 بایوستار، یک انتخاب 10 دلاری برای گیمینگ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ماوس AM2 بایوستار، یک انتخاب 10 دلاری برای گیمینگ

ماوس AM2 بایوستار، یک انتخاب 10 دلاری برای گیمینگ

درست همانند دیگر تولید کنندگان قطعات کامپیوتر که روز به روز طیف محصولات خود را گسترش داده اند، بایوستار (Biostar ) نیز در بازار محصولات مخصوص گیمینگ به دنبال سهم خود است. قیمت پیشنهادی بایوستار برای اولین ماوس گیمینگ این کمپانی به نام AM2 تنها 9.99 دلار است، اما در مقابل پرداخت این مبلغ چه چیزی دریافت می کنید، ادامه خبر را بخوانید.

این ماوس که با هر دو دست قابل استفاده است، طراحی ساده ای دارد و به عنوان یک ماوس مخصوص گیمینگ، دکمه های زیادی ندارد. دکمه کلیک راست، کلیک چپ و اسکرول، تنها دکمه های این ماوس را تشکیل می دهند. به گفته بایوستار دکمه های کلیک راست و چپ این ماوس، ساخت کمپانی Huano هستند و تا 10 میلیون کلیک دوام می آورند. در بخش حسگر بایوستار از تراشه Avago 5050 استفاده کرده است که قادر به تشخیص تا 4500 فریم بر ثانیه با حداکثر سرعت تشخیص حرکت 30 اینچ بر ثانیه با شتاب 8G است.

دقت حسگر ماوس از طریق سویچ فیزیکی تعبیه شده از میان 800، 1200، 1600 و 2400 نقطه بر اینچ (DPI) قابل انتخاب است. همانند اغلب ماوس های گیمینگ، AM2 بایوستار نیز دارای نورپردازی LED  است. این ماوس در دو طرف دکمه اسکرول و همچنین مرکز تکیه گاه دست دارای نورپردازی LED است. با این حال نورپردازی این ماوس بسیار ساده است و تنها دقت حسگر را نمایش می دهد. همانطور که در ابتدای خبر نیز اشاره شد، قیمت گذاری این ماوس به شدت رقابتی است. بایوستار قیمت نهایی این محصول را 9.99 دلار پیشنهاد کرده است.

شهر سخت افزار