اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

EVGA دو ابر کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد

۲۸۲۱ شماره اطلاع نامه : EVGA دو ابر کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ EVGA دو ابر کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات EVGA دو ابر کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد

EVGA دو ابر کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد

EVGA دو کارت گرافیک جدید از سری FTW HYBRID را معرفی کرد. کارت های EVGA GeForce GTX 1080 و 1070 FTW HYBRID به راهکار خنک سازی هیبریدی (ترکیبی) با بهره گیری از واتر کولر حلقه بسته و خنک کننده بادی مجهز است. در حقیقت این کارت ها همان مدل های تمام کاستوم FTW هستند که کولر هیبریدی تجهیز شده اند.

راهکار خنک سازی این کارت ها از یک واتر کولر 120 میلی متری برای سازی پردازنده گرافیکی و ایر کولر با یک فن تشکیل شده است. به ادعای EVGA  این راهکار دمای کارت را تا نصف کاهش می دهد. کارت های EVGA FTW  بر پایه برد تمام کاستوم هستند و معمولاً به لطف اورکلاک کارخانه ای، در لیست سریع ترین ها قرار می گیرند. کارت های FTW از مدار تغذیه 10 فای و بایوس دوگانه برخوردار هستند. EVGA این کارت ها را از پیش به مقدار زیادی اورکلاک می کند. یکی دیگر از ویژگی های این کارت ها، برخورداری از نور پردازی RGB LED در چهار نقطه مختلف کولر کارت است. قیمت و یا زمان عرضه این کارت ها تا کنون اعلام نشده است.

شهر سخت افزار