اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

شیائومی با فروش ۵۵ میلیون پاور بانک رکورد زد

۲۸۵۲ شماره اطلاع نامه : شیائومی با فروش ۵۵ میلیون پاور بانک رکورد زد ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ شیائومی با فروش ۵۵ میلیون پاور بانک رکورد زد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات شیائومی با فروش ۵۵ میلیون پاور بانک رکورد زد

شیائومی با فروش ۵۵ میلیون پاور بانک رکورد زد

شیائومی توانست با فروش بیشترین تعداد پاوربانک در دنیا، جایگاه نخست را در فروش این محصولات به خود اختصاص دهد. همانطور که می‌دانید کمپانی‌های متعددی لوازم جانبی برای گوشی‌های هوشمند تولید و عرضه می‌کنند. از محصولات تولید شده می‌توان به شارژ‌رهای بی‌سیم، شارژر اتومبیل و البته پاوربانک‌ها اشاره کرد.

برای کسانی که از تلفن هوشمند خود به‌ صورت مداوم استفاده می‌کنند پاوربانک به یک لوازم جانبی باارزش تبدیل شده است که به کاربر اجازه استفاده از گوشی حتی وقتی‌ شارژ باتری آن تمام شده است را می‌دهد. بر این اساس کمپانی شیائومی جایگاه نخست در فروش پاوربانک را به خود اختصاص داده است.

شیائومی همچنین دیروز از جدیدترین پاوربانک خود به نام می پاوربانک پرو رونمایی کرد. می پاوربانک پرو مجهز به باتری قابل شارژ ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی است و از درگاه USB نوع C استفاده می‌کند. قیمت این پاوربانک تنها ۳۰ دلار است که چنین قیمتی از شیائومی چندان هم بعید نیست. این کمپانی چینی به عرضه محصولات با کیفیت و ارزان قیمت معروف بوده و تا کنون توانسته ۵۵ میلیون پاوربانک در دنیا به فروش برساند. لازم به ذکر است که ظرفیت پاوربانک‌های به فروش رسیده از ۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعت است.

یاشار فتحعلی زاده - www.zoomt.ir