اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اپلیکیشن Easy Touch، شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید

۲۸۶۸ شماره اطلاع نامه : اپلیکیشن Easy Touch، شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ اپلیکیشن Easy Touch، شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اپلیکیشن Easy Touch، شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید

اپلیکیشن Easy Touch، شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید

Easy Touch اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که یک میانبر شناور از امور اصلی در موبایل را همیشه و همه جا در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کاربران گوشی‌های آیفون ابزاری با عنوان Assistive touch در اختیار داشتند که در آن به میانبر های مهم و پر کاربردی مانند کلید روشن/خاموش کردن وای‌فای، مکان‌یابی و ... دسترسی داشتند. اگر از کاربران گوشی‌های اندروید هستید و تا به امروز جویای راهی برای دسترسی به این منوی شناور در گوشی‌های خود بوده‌اید، Easy Touch اپلیکینشی ایده‌آل برای شما خواهد بود که با ظاهری دقیقا مشابه با همتای آیفونی خود به گوشی‌های اندروید آمده است و البته به لطف آزادی‌های بیشتر در پلت‌فرم اندروید، کمی در امکانات قابل ارائه، از همتای آیفونی خود بالاتر است. این برنامه که از پوسته‌های مختلفی نیز برخوردار است به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی از دستورات اندرویدی مانند روشن و خاموش کردن WiFi را می‌دهد و به کمک آن می‌توانید در اجرای امور مد نظر خود از سرعت عمل بالاتری برخوردار باشید.

Easy Touch به صورت یک آیکن شناور در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید آن را به هر مکانی که دوست داشته باشید انتقال دهید. داخل تنظیمات برنامه ده‌ها شکل و پوسته‌ی مختلف برای این دکمه‌ی شناور در نظر گرفته شده است که می‌توانید با انتخاب طرح دلخواه، ظاهر آن را با محیط گوشی هماهنگ کنید. امکان کم/زیاد کردن صدا و همچنین خاموش کردن صفحه‌ی گوشی دو نمونه از میانبر های ارزشمند این اپلیکیشن به حساب می‌آیند که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به دکمه‌های فیزیکی دستگاه، امور مورد نظر خود را به انجام برسانید. قابلیتی با عنوان CleanNow نیز در اپلیکیشن گنجانده شده است که عملکردی شبیه به JunkCleaner اپلیکیشن CleanMaster دارد که این امکان در کنار قابلیت قرار دادن برنامه‌های محبوب در این منوی متحرک، از دیگر ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آیند.

حمید رضا مالکی - www.zoomit.ir