اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اپل دیگر نمایشگر مستقل نخواهد ساخت

۲۸۷۵ شماره اطلاع نامه : اپل دیگر نمایشگر مستقل نخواهد ساخت ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ اپل دیگر نمایشگر مستقل نخواهد ساخت فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اپل دیگر نمایشگر مستقل نخواهد ساخت

اپل دیگر نمایشگر مستقل نخواهد ساخت

اپل تصمیم دارد تا خود را از زمینه ساخت پنل نمایشگر‌های مستقل بیرون آورد و از شرکت‌های شخص ثالث استفاده کند.

اپل دیگر تصمیم ندارد پنل‌های نمایشگر مجزا تولید کند. اگر مدت‌ها است که شایعه مانیتور Cinema 5K جدید اپل را دنبال می‌کنید، احتمالا به جای آن باید به سراغ گزینه‌های مشابه در محصولات ال‌جی بروید. اگر مراسم معرفی مک‌بوک‌های جدید اپل را دنبال کرده باشید، این کمپانی در میانه مراسم یکی از مانیتور‌های شرکت ال‌جی را برجسته کرده و از آن به عنوان نمایشگری مخصوص برای مک‌بوک‌های جدید اسم برد.

به تازگی نیلی پاتل از وب‌سایت ورج در توییتی اعلام کرده که در صحبتی که با اپل داشته، این کمپانی گفته خود را از زمینه نمایشگر‌ های مستقل بیرون کشیده است. ظاهرا اپل به جای اینکه خود دست به کار شود، دوست دارد تا بر ادغام هر چه بیشتر سخت‌‌افزار‌ها و همکاری با دیگر شرکت‌های طرف سوم تمرکز داشته باشد. هر دو نمایشگر جدید UltraFine ال‌جی با همکاری اپل طراحی و ساخته شده‌اند که در نتیجه آن ظاهرا شما از طریق مک خود می‌توانید میزان روشنایی این نمایشگر را هم تنظیم کنید.

امین فیض پور - www.zoomit.ir